Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélgetni...

Miért nem tudok beszélgetni emberekkel?

Figyelt kérdés
Kiskorombandőlt belölem a szó folyamatosan beszéltem de nem tudom mikor valami megváltozott és hiába mondjákhogy kérdezzek stb. nem tudok miről egy bizonyos témához nincs hozzáfüznivalom és ez most suliban tünt fel talánugy ahogy néha mondtam valamit de most már azt sem ,de a legjobb barátnömmel meg ugy tudok beszélni mint régen és ez olyan fura. Amugy meg ha megszolalok mindig hülyének néznek és nem teccik nekik amit mondok vagy én nem tudom. mitöl van hogy nem tudok beszéllni már? Hogyan tudnék másokkal is beszélgetni?
2012. szept. 4. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy szociálisan érzékeny :) Különben biztos, hogy akarsz másokkal? Ha igen, figyelj arra, hogy mi érdekli őket, miről beszélnek szívesen, próbálj becsatlakozni, főként kérdezni (az emberek imádják a saját hangjukat hallani), és közben kellemesen szocializálódni.
2012. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hátköszi:P
2012. szept. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!