Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megaláztak, kiröhögtek az RTL...

Megaláztak, kiröhögtek az RTL klub adásában! Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Az X-faktorba jelentkeztem még idén, be is hívtak a válogatásra, de nem jutottam tovább. Az a baj, hogy emellé még meg is aláztak a mentorok annyi ember előtt! Pedig szerintem és a családom szerint is van hangom!! Az esti adásba is bekerültem, de nem a legutóbbiba azért vártam eddig hogyha esetleg néztétek akkor ne emlékezzetek! Minden vágyam ez volt!! Kimentünk a kocsiba aztán csak bőgtem!! Már-már jobb mert tudom hogy lehet még majd menni elvileg de akkor is nehéz :'(( Hogyan dolgozzam fel, mit csináljak??

2012. szept. 23. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

1 senki se fog emlékezni rád

2 te elfogadtad a a feltételeket,tehát azt is h kritizálhatnak.az h a családod szerint jó a hangod,senkit sem érdekel.

ha nem bírod az élcelődést és a kritikát,akkor ne állj ki a nyílvánosság elé.

2012. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

megértelek

épp tegnap néztem én is adást, most először, mert elég ritkán kapcsolom be a tévét, és arra gondoltam, h tényleg nagyon durván kifigurázták a mentorok a nem túl tehetséges jelölteket

sajnos ilyen világban élünk, és ez így volt korábban is

mit tehetsz?

változtass a gondolkodásodon

nem dől össze a világ, te attól ugyanaz az ember vagy, aki, az ismerőseid, családod így fogad el téged, a többiek nem számítanak

majd akkor aggódj, ha emiatt nem kapsz munkát a jövőben, vagy nem találsz párt magadnak, stb. tehát nem tudod úgy élni az életed, ahogy szeretnéd...minden csoda három napig tart

ha nagyon nem megy, akkor keress fel egy szakembert

2012. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
"Pedig szerintem és a családom szerint is van hangom!!" Ezt jobb lett volna, ha le sem írod. Majd ha egy elfogulatlan szakember szerint is jó hangod van, na, akkor próbálkozz ilyesmivel. Hogy mit csinálj? Találd meg azt, amiben tényleg tehetséges vagy.
2012. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

eleve olyan embereket keresnek oda, aki hatalmas tehetség, csak nem volt alkalma megmutatni még sehol. Tehát ha nem énektanár mondja, hogy tehetséges vagy, az nem sokat számít. Én is jártam énekkarba, zeneiskolába, játszok kétféle hangszeren, de ez nem azt jelenti, hogy tehetséges vagyok, hanem amatőr, akinek nincs esélye, mert eladni kel tudni magadat, nem szépen énekelni otthon.

Ha ennyire kiborulsz egy kis kritikától, nem neked való ez a pálya, csomó valótlan durva dolgot mondanak a sztárokról, fele sem igaz, mégis ki kel bírniuk.

Vagy képzed magad, jobb leszel és visszamész vagy más tehetségkutatóba, vagy elfelejted az egészet és elhiszed, amit mondtak a bunkó mentorok.

2012. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!