Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A híradóban miért adnak le...

A híradóban miért adnak le állandóan állatos híreket?

Figyelt kérdés
leadnak valamilyen halálesetet, balestet, stb. 1perc se az egész, egy rohadt macskával meg 5perces riportot csinálnak, speciel az rtl híradó csinálja ezt.

2012. aug. 10. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ennek szerintem pszichés oka is van, vagy hirdetik az állatkertet egy kicsit.
2012. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Pihentetés miatt,vagy időhúzás...
2012. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Haláleset, baleset, politikusok kakasviadala, gazdasági válság... ráfér a nézőre egy-egy ilyen hír is.
2012. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor az állatkertet mindennap hírdetik? :)

Szerint itt pszichésen manipulálnak, azzal hogy jön 1 rövid szomorú dolog, majd hosszabb cuki-muki dolog. Az egyént érzelmileg semmissé tenni embertársaihoz? szerintem O.o

2012. aug. 10. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Uborka-szezon van.
2012. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az egyént érzelmileg semmissé tenni embertársaihoz?"

Minden nap meghalnak emberek a közutakon. Minden nap dú valahol egy háború a világban. tehát: minden napunk arról szóljon, hogy gyászolunk egy általunk nem ismert embert? Mintha nem lenne elég baja mindenkinek a saját életében. Akkor inkább egy "cuki-muki" állatka.

2012. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom, akkor is néha furcsa számomra.
2012. aug. 11. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
meg van szabva hogy a teljes műsornak hány százaléka lehet szomorú, de most lusta vagyok rákeresni a számadatokra.
2012. szept. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mégis rákerestem. 20%.


(...)" a más médiaszolgáltatótól átvett, illetve a demokratikus közvélemény tájékoztatását nem szolgáló, bűnügyi tematikájú híranyag vagy tudósítás a hírműsorszám időtartamának húsz százalékánál éves átlagban nem lehet hosszabb terjedelmű”. (...)

2012. szept. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tehát ez is meg van szabva ..
2012. szept. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!