Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megaláztak, kiröhögtek az RTL...

Megaláztak, kiröhögtek az RTL klub adásában! Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Az X-faktorba jelentkeztem még idén, be is hívtak a válogatásra, de nem jutottam tovább. Az a baj, hogy emellé még meg is aláztak a mentorok annyi ember előtt! Pedig szerintem és a családom szerint is van hangom!! Az esti adásba is bekerültem, de nem a legutóbbiba azért vártam eddig hogyha esetleg néztétek akkor ne emlékezzetek! Minden vágyam ez volt!! Kimentünk a kocsiba aztán csak bőgtem!! Már-már jobb mert tudom hogy lehet még majd menni elvileg de akkor is nehéz :'(( Hogyan dolgozzam fel, mit csináljak??

2012. szept. 23. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Neked ezek a mentorok senkieid, ne törődj vele egyszerűen, egy ilyen butaság végett nem kell kiakadni! A mentorok is ott ülnek egész nap, és kell csinálniuk a showt, habár a századik énekesjelölt után mert unhatják is az életüekt... Nem nekik kell megfelelni hanem magadnak, ha profi csinálod akkor meg a közönségnek persze...

De elbízni se bízd el magad túlságosan, mert akkor jön csak a nagy pofáraesés (nem csak éneklés, hanem minden terén)

Sőt TE legalább megpróbáltad :)

2012. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
századik énekesjelölt után már unhatják is az életüket
2012. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy pár éven belül még azokat is el fogják felejteni, akik megnyerték a műsort.


A való életben pedig senki nem fog felismerni, a gyorskiesőket csak addig a pár másodpercig jegyzik meg az emberek, amíg kinevetik őket.

2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom kamu-e a kérdés, de feltételezzük a legjobbakat, hogy nem az:P


Szóval sz@rd le, senki sem fog emlékezni rád. Ha a mentorok szerint nem volt hangod, akkor tényleg nem volt, jobb ha belátod, hogy te csak elfogult vagy magaddal és a családod is. Nézd meg a többi embert, akik elmennek, mert azt hiszik jó hanjuk van...

2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Kemény a média világa, szóval neked is keménynek kell lenni.

Ha tényleg jó hangod van, akkor ne add fel az álmaidat és tegyél meg mindent, hogy elérd őket.

De az is lehet, hogy még sincs jó hangod, csak te hiszed. A családod meg elfogult. Akkor viszont felejtsd el ezt a pályát, mert csak csalódás fog érni.

2012. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne látnunk a videót, hogy mi is el tudjuk dönteni, hogy kinek van igaza.


De minden elismerés kijár neked, hogy megpróbáltad.

2012. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ó,ugyan már,nem csak te voltál ott aki leégett,már nem is emlékeznek rád tuti,fel a fejjel :)
2012. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Mutass videót!!
2012. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem már azóta senki nem emlékszik rá.
2012. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem fognak emiatt mutogatni rád az utcán.. amúgy nem biztos, hogy olyan jó lett volna, ha bekerülsz, ott úgysem hagyják érvényesülni az egyéniséget.. eddig mindegyikből egy tucat, semmitmondó előadót csináltak, akikre pár év múlva senki nem fog emlékezni.. én ha énekes akarnék lenni, akkor sem jelentkeznék ilyen helyekre :D ha tényleg van hangod, akkor inkább próbálj meg másképp érvényesülni
2012. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!