Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túl naív vagyok, vagy mások...

Túl naív vagyok, vagy mások túl rosszindulatúak? Ti mit tennétek hasonló szituban? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Külföldön élö kisgyerekes csalàd vagyunk, néha elmegyünk az itt élö magyaroknak szervezett talàlkozóra. Nem akarok tùl hosszan írni, a lényeg az, hogy egy ilyen talin ismertem meg futólag, azaz 2x làttam, és vàltottunk pàr szòt egy idösebb férfival, aki màr nem itt él egy ideje. Pàr napja megkeresett közösségi oldalon, hogy jön a csalàdjàval errefele, segítsek neki szàllàst foglalni valahol. Nagy nehezen meg is történt ez. Majd írta, hogy menjek be a vàrosba talàlkozzak velük, kalauzoljam el öket erre-arra. ( itt élt, miért kéne kalauzolgatni?...)

Semmi kedvem ehhez, így írtam neki, hogy dolgozunk, nem érünk rà. Erre írta, hogy de ö mindenképp szeretne velünk talàlkozni, majd megkeres. Kínomban azt írtam, ugorjatok be akkor hozzànk ha lesz idötök... Mikor màsoknak ezt elmeséltem, lehülyéztek, hogy mi a francot talàlkozok olyannal, akit 2x làttam életemben, és semmi közöm hozzà, ràadàsul milyen baromsàg, hogy meghívtam magunkhoz látogatòba...

Tény, hogy minek haverkodjak vele, ùgysem igen fogunk màskor talizni, hisz màshol laknak. De ö meg minek erölteti a meglàtogatàsunkat, mikor lényegében tök idegenek vagyunk egymàsnak?

Most én vagyok a naív aki nem ràzta le, vagy van köztetek akinek ez nem furcsa, és nyitott az ilyesmire, és nem utasítanà el?



2012. szept. 15. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Most épp ott tartok, hogy elvileg ma fel fog hívni, hogy eljöjjenek hozzànk...

Utàlok bunkò lenni, hogy simán lerázzam , tudom sokan nem csinàlnának ebböl gondot, és megtennék, de bennem meg ott egy rossz érzés, hogy és ha kedves ember, aki csak simàn a tàrsasàgot keresi, én meg lazán elüldözöm?!

2012. szept. 15. 13:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem hívtam volna meg az otthonomba ennyi találkozás után, az biztos.

Most se késő felhívni, hogy közbejött valami, és nem érsz rá.

Kicsit furcsa, hogy ilyen nyomulós két találkozás után. Számomra ez nem szimpatikus viselkedés.

2012. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért hívtam meg, mert nem akartam extra elmenni valahovà, hogy találkozzunk, örülök hogy van végre 2 szabadnapom, semmi kedvem bàrhovà is menni. Nameg azt gondoltam ùgysem jön, hisz ott a felesége meg a 20 éves lànya, nekik aztàn tényleg nem lehet buli idegeneket làtogatni menni... Legalàbbis normâlis esetben...
2012. szept. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!