Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is csövesen néztetek ki...

Ti is csövesen néztetek ki fiatalkorotokban, amég saját keresetetek nem lett?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nem tudtak túl sok pénzt adni a szüleitek,szegényes volt a ruhatáratok stb.Nekem mindig is kevés ruhám volt,sokszor ugyanabban a ruhában jártam egy hétig,mert annyira nem volt mit felvenni.Nemrég beszélgettem valakivel és mesélte,hogy neki nem nagyon kell dolgoznia menni,mert a szülei tudnak neki segíteni annyira,hogy legalább ne nézzen ki úgy,mint egy csöves.Pedig több testvére is van,én meg egyke vagyok.Ilyenkor egy kicsit elkenődöm,hogy nekem ez nem adatott meg gyerekként,pedig az én szüleim sem keresnek olyan rosszul,csak elment másra a pénz.

2012. szept. 9. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem néztünk ki csövesen,pedig szegények voltunk.

Anyámmal a használtruha boltokban vásároltunk pár száz forintért,szinte új ruhákat.Tele voltunk márkás dolgokkal.

csak töbször kell elmenni és válogatni,azért mert valakin rajta volt egyszer,mosás után tökéletes volt.

2012. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag belegondolva én is annak nézhettem ki.

Emlékszem volt olyan lány az általános iskolába,aki menő kosztümökbe járt. Nekem eleve nincs ízlésem az öltözködéshez pluszban vásárlásnál előbb az árakat néztem és nem azt,hogy tetszik-e vagy jól áll. Szóval nem csak az anyagiak miatt néztem (talán még a mai napig annak nézek ki) ki csövesnek,hanem mert ízlésem sincs. És igen,nekem is volt,hogy csak 2 pulcsit és 2 nadrágot hordtam felváltva.

2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen,most lett keresetem a nyáron,meg a szociális ösztöndíjból raktam félre havonta,abból annyi pénzt spóroltam meg,hogy először tudtam venni Nike cipőt,úszáskurzusra jelentkeztem,ruhákat vettem

szüleimtől éppen csak iskolába kajára meg buszra kaptam pénzt,ruhákat másoktól kaptunk használtan,azt hordtam,ha nem kaptunk volna,valszeg rongyosan jártam volna suliban

emlékszem rá,általánosban másodikban hatalmas felnőtteknek való táskával mentem suliba,mert nem volt pénz táskára

2012. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:sajnos nálunk is másra megy el a pénz,nem arra,amire kéne,spórolni sosem tudtak
2012. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csövesnek néztem ki, csak olyan hippisen öltöztem, de szándékosan. Turikban vettem inget, stb... (nem szakadt, csak hát 18-20 éves lánytól mást vártak), én úgy éreztem jól magam. Most már lenne miből, de még mindig turizok, mert jó dolog, most szolíd, visszafogott, "öreges" darabokat, szintén kissé kiborítva a családot, hogy fiatal anyuka, 30 alatt ne öltözzön szürkeegérnek, pedig csak úgy öltözök, ahogy nekem jól esik. Lehet, más rám nézve azt hiszi, nincs pénz másra, de én egyszerűen ilyen vagyok.
2012. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, soha
2012. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert ugyan kevés ruhám volt, de azok tiszták, ápoltak voltak, nem szakadtak. Többször volt látható rajtam ugyanaz a ruha, ennyi.
2012. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem! Mi sem voltunk gazdagok soha, sőt volt olyan időszak is az életemben, főleg olyan 6-8 éves koromban, hogy elég szegények voltunk, de anyukám mindig odafigyelt arra hogy szép ruháim legyenek. Sokszor vett turkálós vagy leárazott ruhát, de mindig szépet. Neki nagyon jó érzéke van a divathoz és még az olcsó cuccok közül is csak a szépet vette meg. Én pedig kíméltem a ruháimat, vigyáztam rájuk hogy szét ne szakítsam és ne koszoljam össze. Így mindig szép ruháim voltak, és szerintem az egész osztályban én öltözködtem legjobban. Hálás is vagyok anyukámnak!
2012. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én válás után apámmal maradtam,14évesen.nem tudtam mi fán terem az ilyesmi...borzalmasan néztem ki.
2012. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!