Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fair az, hogy a saját pénzembő...

Fair az, hogy a saját pénzemből kellett kifizetnem a tankönyveim felét?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt volt a tankönyvosztás, kaptunk egy kis papírt, amin rajta volt, hogy 10.000 ft lesz + nyelvkönyvek, szakmai könyvek.

Apa adott 10.000 ft-ot, hiába mondtam, hogy ez nagyon kevés lesz... Még meg is mutattam a tankönyvrendelős papír másolatát, amin rajta volt, hogy melyik mennyibe kerül, stb, minden rajta volt.


Szóval azt a +15.000 ft-ot a saját összespórolt pénzemből kellett kifizetnem. Kb 3 éve alig nyúltam hozzá, zsebpénzt egyáltalán nem kapok, csak szülinapra, karácsonyra keresztaputól, szóval maradt 2000 ft-om.. Szuper..


Szerintetek ez normális így? Apa azzal érvelt, hogy csak 10.000 ft volt a papírra írva, de könyörgöm, ott volt, hogy PLUSZ xy könyvek... Nagyon rossz, hogy télre 1 pulcsit vehetek és ennyi, ebből a 2000-ből...


2012. szept. 1. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
ez nem fer.apád iskoláztatási támogatást kap utánad fizesse abból
2012. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vigyél a többiről blokkot neki.
2012. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Különben azért tartom ezt ennyire szemétségnek, mert ha mondja nyár elején, hogy ez van (amit nem értek, hiszen nagyon jól állunk anyagilag), akkor elmegyek dolgozni, és lesz pénzem téli ruhákra.
2012. szept. 1. 22:13
 4/14 A kérdező kommentje:
hazahoztam a számlát, ott is hagytam az asztalon, mondtam neki, hogy több, mint a felét a saját spórolt pénzemből fizettem, erre a reagálás annyi volt, hogy "aha"
2012. szept. 1. 22:14
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
nem normális az apád :/
2012. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól keres, nem ő veszi neked a ruhákat?
2012. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. szept. 1. 22:19
 8/14 intrepid ***** válasza:
30%
Ezt ne csináld meg, de lehetőségként villantsd be, hogy elmész a közeli templom elé koldulni, eljársz kukázni, csakhogy össze tudjad szedni a hiányzó pénzt. Visítva fogja odaadni a pénzt, csak le ne égesd őket.
2012. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Apád egy debil.
2012. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 1.! Miből gondolod, hogy az édesapja kap iskoláztatási támogatást?
2012. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!