Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék csatlakozni a...

Hogy tudnék csatlakozni a Szabadkőművesekhez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Illetve, lennének még vkik. Nem nemzetek/fajok. Még rosszabb. Buz*k!! Én akarom megölni mindent, saját kezűleg, ha kell, hónapokig sem csinálok mást, csak nyakakat metszek!!
2012. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De mint lány, elvárom hogy a megszerzett területekbe való bevonulásra előreengedj(:
2012. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha adsz hatalmat, én szívesen kinyírok egy másik fajt, a lehető legrosszabbat. Név szerint a "jog"védőket, akik minden szar szemét gyilkos, erőszaktevő, tolvaj jogait védik csak a becsületes emberekét nem.
2012. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"the_sunset_limited válasza:


Sehogy. Ha zsidó vagy, és a 100 leggazdagabb ember között vagy, akkor majd ők megkeresnek. De te nem hiszem hogy akármelyik is lennél"


Ez azért rohadt vicces. Leírta a teljes igazságot, mégis le van pontozva 0%-ra. Ennyire fáj az igazság? Vagy talán annyira h*lyék vagytok, hogy nem tudjátok, hogy kikből áll a szabadkőműves csoport? Akkor talán ideje lenni elkezdeni olvasni és nem máúnika-sót nézni gyökerek!

2012. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nekem a buZ ikkal nincs bajom csak mondjuk menjenek el madagaszkárra és dugjanak ott, ameddig előttem nem buzulnak addig nem érdekelnek :) és a szabadkőművesek már nem fontosak, mert rájöttem hogy felesleges, mert ha magam foglalom el a világot akkor nem kellenek :)
2012. szept. 10. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!