Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék csatlakozni a...

Hogy tudnék csatlakozni a Szabadkőművesekhez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Menj szakmunkásnak és vegyél ki pár nap szabadságot.

Akkor az leszel.

Amúgy, úgy tudom, hogy ha elértél egy bizonyos szintet egyetemen, ők fognak megkeresni.

2012. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
melyik egyetemen?
2012. szept. 8. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy. Ha zsidó vagy, és a 100 leggazdagabb ember között vagy, akkor majd ők megkeresnek. De te nem hiszem hogy akármelyik is lennél
2012. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok zsidó, de van pénzem, nem kevés és közelebb vagyok a világuralomhoz mint hinnéd...
2012. szept. 8. 15:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Hm, akkor azt mondom társuljunk.
2012. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tiéd lehet a világ, csak adj szabad kezet a hadügyben
2012. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké, de csak a hadügy felét kapod meg, mert engem is érint...
2012. szept. 8. 15:21
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Akkor azt osszuk fel ki támad rá egyesekre, illetve beszéljük meg kikeket nem utálunk. Olaszok, Spanyolok, Japánok, és az olajjal rendelkező országokat megtartsuk. Szeretném megkapni Palesztina területét, hogy felszabadítsam őket, és a zsidókat kiirtsam. Illetve a cigányságot, de azt gondolom te is ki akarod, szóval hand in hand is mehet.Ezen kívül szeretném hogy Mo: elvett területei visszaszerzése az én nevemhez fűződjön. Szeretném még megkapni Amerikát, és Angliát. Az U.K. többi tagjával végül is nincs gondom..a többi rész a tiéd
2012. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
örülök hogy te is rasszista vagy :) de amrikához ragaszkodom, de UK tied lehet sőt dél amerika is, meg kanada, de oroszország is kell meg németország, de mo. tied lehet :D
2012. szept. 8. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Elfogadom a feltételeket. Írek, skótok ezekkel nincs gondom, úgyis mind leissza magát a koporsóig. Sőt, az íreket is sarokba szorították ezek az undorító Angol fattyak! Segítséget kell kérnünk japántól, Németországtól, Olaszországtól, lére kell hoznunk újra a Német-Róma tengelyt, illetve össze kell barátkoznunk az Arab-térséggel.
2012. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!