Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnéd elérni a céljaidat,...

Szeretnéd elérni a céljaidat, de hiányzik a kellő motiváltság, esetleg más eszközök, társak? Egy önképző és egyben önsegítő-körnek a létrehozásán fáradozom mostanság. Jelezze aki csatlakozni szeretne!

Figyelt kérdés
Kultúra, vallás, stb. nem számít. Az összefogás az egymás segítése a céljaink elérésében a cél. Amennyiben az nem törvénysértő pl. természetesen.
2012. júl. 7. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha neked is eleged van a világból és a sok ... emberből akire csak az időt pazarlod csatlakozz hozzánk és együtt jobbá tehetjük a világot egy kicsit, legalább egymás számára.
2012. júl. 7. 21:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz. Mi célod ezzel?

Kíváncsi vagyok mások mit írnak ide.


Nekem egy munkahely hiányzik a továbblépéshez. Enélkül nincs tovább, a rendes céljaimon már álmodni sem merek.


Te amúgy elérted már a nagyobb céljaidat? Vagy ha nem, mik azok?

2012. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen csoportok amúgy is nem ? De engem érdekelne ilyesmi, csak kicsit hm nem is tudom, olyan kétes érzéseim vannak ilyennel kapcsolatban.
2012. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A munkahely relatív, ámbár nem kizárt h megoldást tudok nyújtani számodra ezzel kapcsolatban :). Elérhetőséget adok itt kérésre, ha esetleg problémás az msn: sancerath@hotmail.com

Célom: értelmet, és motivációt vinni a hétköznapokba egymás segítésével. A közös pozitív morál számos módon segíti az embert továbbá. Számos haszontalan embernek sem nevezhető személlyel találkoztam már életem során ÉN IS, és ezt levetkőzve szeretnék egy új úton elindulva olyan emberek csoportját képezni akikre nem kár az idő. Ugyan még fiatal vagyok,de szeretném kihasználni hasznosan az időm, "hasznos" emberekre :).

2012. júl. 7. 22:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen kételyeid vannak? :)
2012. júl. 7. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Öh személyes találkozásnál pl. hogy eladják a vesémet :D :D :D oké ez így kicsit túlzás, meg paranoiás is vagyok :D

Amúgy megkérdezhetem a korodat/nemedet? és mi vezetett el neked idáig, hogy ilyen eszedbe jusson?

2012. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számos haszontalan embernek sem nevezhető személlyel találkoztam már életem során ÉN IS, és ezt levetkőzve szeretnék egy új úton elindulva olyan emberek csoportját képezni akikre nem kár az idő. Ugyan még fiatal vagyok,de szeretném kihasználni hasznosan az időm, "hasznos" emberekre :). 23/f
2012. júl. 7. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:

"Milyen kételyeid vannak? :)"

hát van pár de érdekelne mire gondoltál pontosabban.

de nekem első ránézésre valami antiszemita szekta képe rémlett fel a "embernek sem nevezhető személlyel", "emberek csoportját képezni",""hasznos" emberek" kifejezéseket olvasva.

2013. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!