Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen optimista az,...

Hogyan legyen optimista az, aki munkanélküli?

Figyelt kérdés

Megy egy pár napig, hogy fel vagyok dobva, mert biztos lesz munkám, a keresés is jól megy meg minden, de aztán jön a rossz hangulat, hogy miért nincs, hogy fél éve állástalan vagyok, hogy meddig mehet ez így ... :S

Nagyon rossz... mit tesztek ez ellen? Nem szeretnék depressziós lenni meg ilyenek :S


2012. szept. 6. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sokat tudnak segíteni barátok, család, stb.

Kitartás! És ne "lassulj le", ne hagyd abba a keresést, meghallgatásra járást.

2012. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9 hónapja vagyok munkanélküli, azóta 153 helyre jelentkeztem, olyan helyekre is, ahova nem is hirdettek. Ebből 9 helyen voltam interjún, a többi helyről válaszra sem méltattak. Ledolgoztam 2 hetet (próbamunka néven) -amit tudom, hogy az esetek 90%-ban átverés, de már annyira el voltak keseredve, hogy belementem. Természetesen egy fillért sem fizettek. Feladtam egy csomó hirdetést, hogy takarítást, gyermekfelügyeletet vállalok, de annyira szegény régióban élek, hogy itt még erre sincs pénz. Jelentkeztem a városban lévő összes munkaerő közvetítő cégéhez, de még csak 1db állást sem ajánlottak eddig.

Nem tudom meddig lehet bírni, van, hogy rá is rettenetesen rám tör az elkeseredettség.

2012. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!