Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkahelyemre nagyon nehezen...

Munkahelyemre nagyon nehezen jutottam be, és félek attól, hogy valakinek máris szemet szúrtam. Mit tudnék tenni a hátam mögötti beszéddel és gonosz pletykákkal?

Figyelt kérdés
Nagyon utáltam az előző munkahelyemet mivel ott állandóan bántottak és kibeszéltek, de szeretném ha ez a mostani jól sikerülnie. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, első sorban munkavállalók és munkaadók véleményére. Csak értelmes válaszokat kérek! Köszönöm!

2012. szept. 2. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kell bizonyítani, hogy jó munkaerő vagy és munkatársként is szerethető tudsz lenni. Dolgozz rendesen, legyél mindenkivel kedves, barátságos... de szerintem azért tarts 3 lépés távolságot. A pletykák terén nekem az az érzésem, hogy minden munkahelyen van, különösen olyan helyeken, ahol több nő dolgozik együtt-... ezért kell lehetőleg kimaradni a pletykálkodásból: mert amig nem sokat tudnak rólad, addig pletykálni se lehet...
2012. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretek nőkkel együtt dolgozni. Inkább egyedül vagy férfiakkal sokkal jobban érzem magam, ha munkáról van szó. De sajnos muszáj kompromisszumot kötni. Ne vegyél magadra semmit se, még a legapróbb rosszindulatot se. Viszont, ha valaki nagyon nyíltan bántana, akkor szedd össze magad, és állj ki magadért, mert ha nem, akkor a többiek azt fogják látni, hogy milyen kis alamuszi vagy, még magadat sem tudod megvédeni. A lényeg, hogy ne nyomasd el magad. Végezd el jól a munkádat, hogy a főnököd, vagy főnökeid még véletlenül se piszkáljanak. Annál rosszabb nincs, ha a főnököd is terrorizál lelkileg nap mint nap. Fel a fejjel, szorítok neked!
2012. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. szept. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!