Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok. Hogy változzak...

Gonosz vagyok. Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Néha örülök ha más emberrel rossz történik és nem vagyok kedves senkivel akkor sem ha ök igen. Voltak már barátnöim de nem tartottak sokáig mert túl bunkó voltam és nem érdekelt hogy szakitunk vagy együtt maradunk. Kiröhögtem utána szar volt ittam 1 kicsit utána jó volt. Gyerek koromban is csúfoltam más gyerekeket és rosszalkodtam egy csomó mindent direkt elrontottam és szerettem látni a reakciókat. Kicsit idösebb koromban kerültem az iskolát és rossz emberekkel kezdtem barátkozni 12 évesen már cigiztem utána ittam, egy jópár évvel késöbb bezártak mert tul sokat lázadtam. Nem rég rá jöttem hogy meg kell változnom mert mindent el lökök magamtól ami jó már nincsenek barátaim csak olyanok akiket bent ismertem meg és a rokonaimmal nem tartom a kapcsolatot. Uj és jobb életet akarok kezdeni de nem tudom hogyan. Dolgozok és majd elköltözök ha ugy lesz, de addig hogy béküljek ki azokkal akikkel gonosz voltam? ha bocsánatot kérek tőlük akkor nem fogják azt hinni hogy rosszat akarok?

32/F


2012. jún. 11. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt tudom, hogy bár nem ennyire, de én is undok kis dög voltam. Nekem egy szerelmi csalódás volt az utolsó csepp amikor azt mondtam, hogy meg akarok változni. Én az ezotéria, a spiritualitás felé kezdtem keresgélni, és már nem vagyok undok kis dög. :) Nekem ez bejött. Neked nem tudom, hogy bejönne-e.
2012. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy, próbálj segíteni másoknak, ismeretlen emberekkel kedvesen ismerkedj, és a környéken élő emberekkel is legyél kedves.

Szerintem mindenki megérdemel még egy esélyt, szerencsére beláttad, hogy ez így nem mehet tovább. Ez már egy jó lépés a változás felé.

Sok szerencsét!

2012. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
a világon mindenütt igen sok hasonló magatartásu , söt még megrögzött gyilkosokról is hallottam, és olvastam az élet tapasztalataikat. Őket a szent Irás , maga a Biblia változtatta meg. ha szeretnél ilyen tapasztalatokat olvasni, akkor irj, szivesen viszek ilyen ujságokat. kata
2012. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az alapja annak ami velem történt az volt, hogy először megtanultam önmagam szeretni, mert kiderült, hogy azért vagyok olyan amilyen, mert nem szeretem önmagam. Így hát a fejemben zajló folytonos nem vagyok jó semmire, nem fog sikerülni, engem mindenki utál, csúnya vagyok, buta vagyok, stb-t szépen lassan lecseréltem dicséretekre. Utána már könnyebb volt mások felé is kedvesebbnek lenni.
2012. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
utóirat: nincs gonosz ember, ezt a szót igazábol csak egy valaki érdemelte ki, de az nem ember. mivel sokan nem ismerik, söt nem is veszik a létezését valosnak ettől gyengék, mert nem ismerik az ellenfél taktikáit, igy nagy hatalma van a rosszra valo befolyásának. köszönöm.
2012. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Erről ez jut az eszembe:


[link]

2012. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

sohasem késő megváltozni:) de tegyél is érte és sikerülhet:)

ha megbántad a tetteid, az már egy jó lépés...:) bocsánatot kérni pedig nem szégyen:)

ha azt is gondolják, hogy rosszat akarsz, mutasd meg, hogy nem, mert igen is megváltoztál...ehhez kell egy jó is idő, tehát kitartás is kell, de sokkal jobb lesz neked is, ha tudod, szándékosan már nem bántasz senkit:)

a jó cselekedeteknek pedig meg van a jutalma:)

sok erőt hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!