Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen gonosz...

Miért vannak ilyen gonosz emberek?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt amikor a barátnőm a párjával ült a padon egy parkban, valaki hátulról leöntötte a barátnőmet ragasztóval és elszaladt.

Amikor a párja utána szaladt és utolérte a barátnőm párja kapott egy nagy ütést a hasába amitől a földre került és a támadó elmenekült.

Miért vannak ilyen emberek?

Ott sétál a parkban ragasztóval és várja, hogy valakit leöntsön?


Szegény barátnőm most is az események hatása alatt van mert le kellett vágni a hajából.


2012. jún. 14. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden hol lesznek gonosz emberek .

ez nem a mennyországa hol mindenki angyal ez föld sok gonosz és jó emberből áll


(sajnálom ami történt a barátnőddel )

2012. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
mert egy frusztrált köcsög,akit az anyja sem szeret.igazából nem is a barátnődet kéne sajnálnod,hanem az a majmot,mert ő sosem fog a párjával kettesben üldögélni a parkban,ezt ő is tudja és gondolta ha már ő nem boldog ne legyen más se.
2012. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos,az biztos,hogy valami nagyon nincs rendben nála. Azért teszi,mert ezt élvezi, valószínű vele is tettek valami hasonlót és környezetéből ezt tanulta.

Fene tudja legközelebb mi okoz örömet neki.

2012. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen cigány stílus: orvul kárt tenni valakiben, majd a védelmére kelőt (gyomorra célozva!) földre vinni. Barátnőd partnerének nagy szerencséje volt, hogy az ilyenkor szokásos:(( fejberúgást elkerülte.
2012. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy cigány volt, ezek azt szeretik ha rosszat tehetnek.
2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna azt hinni sokáig, hogy ez a föld szeretet, boldogság, és ha én jól állok az emberekhez, akkor ők is jól viszonozzák majd. De nem így lett. Naiv voltam. Ezt meg kell érteni. Az emberek egy része gonoszan születik, vagy azzá válik, tök mindegy. Pl mi lehet azzal az emberrel, aki állatot kínoz vagy embert öl??? de úgy alapból, miért kell bántani a másikat? ezt sosem fogom megérteni mitől lehet valaki ilyen korcs?
2012. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem lennének rossz emberek, akkor jó emberek sem lennének, hiszen nem tudnánk kikhez viszonyítani.
2012. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!