Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a Virág szép név?...

Szerintetek a Virág szép név? Mondanátok néhány becenevet ami illik rá de nem hangzik röhejesen? Ti milyen lánynak képzelitek el akit így hívnak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a virágnevek szépek, de maga a "Virág" nem.
2012. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép név, nekem tetszik. Én nem adnám a gyerekemnek, de attól még tetszik.

Becézni hülyeség. Viri, Vircsi? Nagyon ostobán hangzik.

Nekem unokahúgom Virág, nagyon szép, karcsú, barna hajú lány, hatalmas szemekkel, illik hozzá.

2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a becézést soha nem értettem: kikeres valaki egynevet a gyereknek, mert az tetszik neki és utána meg eltorzítja különféle becézésekkel. Akkor mindek egyáltalán nevet választani, ha nem azt használják?
2012. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 3 Virágot ismerek, 3 teljesen különböző karakter, szerintem egyre illik a név :( Beceneve szerintem nincs. Én sem adnám gyereknek.
2012. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem attól függ, milyen vezetéknév van előtte. Ismerek egy Mezei Virág nevű lányt, és az oké. De ismerek egy Fazekas Virágot, ami szerintem röhejesen hangzik, mert az ember lelki szemei előtt megjelenik egy virágszál, amint fazekakat készít...
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nemtudom, fura. valahogy nekem olyan erőltetett meg üres. kedves meg minden, csak... egy kislányon tudom elképzelni, akinek két copfban van a barna haja, és nagy szemei vannak. aztán felnő, és nem tudom mit kezd majd a Virág névvel. kicsit komolytalan.

becézni meg végképp nem tudom hogy lehetne :

vircsi, erről a győzike lánya jut eszembe, jézus

viri, ez fura

virágocska, najó..ez mondjuk aranyos, de azért mégis...virágocskácska


nekem valahogy túl tömör, meg nyers. olyan mintha valakit úgy hívnának hogy fa. vagy ház. nem az jut eszembe, hogy ez egy név...

2012. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI KOMMENTEKET

Németh Virág :), amugy nekem is ilyen a karakterem : magas vagyok, vékony, barna hajú, nagy zöld szemek. Nekem azért tetszik mert utal a természet-szeretetemre de pár embernek nem elég jó a nevem ezért elkezdenek bénaságokat kitalálni :D pl: Vircsi, Virgó, Vircsó stb :((

én hármat szeretek s elfogadok: Viri, Vivi és Vica :)

2012. aug. 27. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, érdekeset mondtál, tényleg. Mivel nem túl régóta divat adni ezt a nevet, a mai Virágok még nem igazán öregedtek meg, de jó pár év múlva elég fura lesz egy 80 éves fonnyadt Virág néni....
2012. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy Havasi Virágot, az például gyönyörű.
2012. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vir, Virr:):)

Amúgy a Virág név nem tetszik:S

De ilyen kedves lány jut róla eszembe, meg vidám:)

2012. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!