Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy rendszeresen...

Mért van az, hogy rendszeresen az történik velem, hogy felteszek egy kérdést, és az emberek nem értik meg, hogy mit kérdezek, és még ők néznek engem hülyének, hogy mit nem lehet ezen (az adott dolgon) érteni, közben meg ők nem értenek engem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Tulajdonképp ennek a kérdésednek sincs semmi értelme!
2012. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert sokan csak beszólogatni jönnek ide vagy azért mert nem tudsz egyértelműen megfogalamazni egy kérdést. Vagy csak ilyen szerencséd van. Honnan tudjuk erre a választ?
2012. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha ez rendszeresen előfordul, akkor nem biztos, hogy a válaszolókban van a hiba.
2012. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát de én próbálom értelmesen elmondani, mégse értik meg... :( Veletek nem szokott ilyen lenni?
2012. aug. 25. 01:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobban lehetne érteni pl. ezt a kérdésedet is, ha hoznál egy-két példát, mi is ez a dolog, ami "rendszeresen történik veled"!

Mert most nem teljesen nyilvánvaló, hogy csak panaszkodásképp tetted-e fel ezt a kérdést, vagy tényleg segítséget szeretnél kapni.

2012. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel egyértelműen a kérdést.
2012. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!