Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a jó az emóban? Megmagyaráz...

Mi a jó az emóban? Megmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
Nézem ezeket a fiúlányokat és fogalmam sincs, hogy minek kell hülyét csinálniuk magukból a mai tiniknek.Miért jó az, ha megkérdezik tőled, hogy, "bocsineharagudj, de te fiú vagy vagy lány?":S
2009. júl. 20. 20:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
43%
én NEM vagyok emo, ugyh nem tudom neked megmagyarázni, de ennyi erővel mi a jó az összes többi stílusban? =)
2009. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Most kinevetjük a mai tinik stílusát (én is), de ha arra gondolok, anyámék vagy a nővérem milyen cuccokat hordtak a 80as években...hát tudod, arról is lehetne beszélni (röhögni).

Szóval azt hiszem, nekik szívük joga így öltözködni, nekünk meg szívünk joga megmosolyogni őket. Ha majd 20 év múlva visszanézik a képeiket, majd biztos ők jót mulatnak rajta :)

Nade. Inkább írjon helyettem egy emo-s! Most már kíváncsi vagyok :D

2009. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Érvágás pengével,ülök a sarokba és sírok! mit akarsz?Tök jó bulllllllííííííííííí,jön velem valaki?ha?



Na ez csak vicc volt.én se vok emós ,de komolyan hülység!Nem tom mi jó benne!

2009. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

sajátos ifjúsági szubkultúra (?), lázadás a felnőttek - számukra még érthetetlen - világa ellen. majd kinövik!

összehasonlítani kár a régebbi szubkultúrákkal, világnézet nem áll mögötte. semmi több, mint lázadás.

2009. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
szerintem az összes többi elvadult f@szkupak stilus is egy kalap kula
2009. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát az tökre jó ám mer az nagyon királyszág ész cókolózni isz szoktunk a emósokkal csak úgy. És ez egy életérzés ám és kircsi szupcsi. Nem divat ám. Hűű tök cuki.

CSak vicceltem. Szánalmas sajnos. Én is tizenéves koromban lázadtam, hú de keményen: volt egy ANTHRAX felvarró a kabátom hátán.

Az a baj, hogy kicsit túllőnek a célon a kedves kis elkényeztetett csemeték.

2009. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
70%
Vágjuk fel az ereinket, bújjunk el a sarokba és kettesben...Na meg az öltözködés is nemtom én hülyeségnek tartom. Na meg már ha emo akkor az ilyen beszéd mint pl: szupszi, köszcsi, puszcsi, köcce, pucce úristen!!! Idegesítő és nem csak nők ....
2009. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

:) látom mind egyetértünk abban,hogy nem értjük :) de hol van az az egy emós, aki felvilágosítana bennünket :)??

ja és, igen..mélyebben nem merültem el eme kultúra tanulmányozásában, de amit írtok, az nekem is feltűnt, de lényegében miről szól ez az egész??

igen, egyet értek, hogy mindenki hülyét csinál a maga korában magából, de ez olyan más..ez nem arról szól, hogy próbálok így,ezáltal boldogulni,vagy boldog lenni vagy keresni az örömet, ez a sötétről szól, meg a rosszról, nem?vagy nem értem..mi értelme pengével vagdosni magad, meg fiú helyett lánynak öltözni? meg kislánynak kifesteni magadat?miért nincsenek nemek???

2009. júl. 20. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne is várd hogy emósok jönnek ide magyarázkodni,túl sötétek ahhoz hogy érveket is tudjanak felhozni a "stílusuk" mellett :D Amúgy minél kevesebbet foglalkozunk velük,annál jobban tűnnek el. Csak egy szeszély,és az a lényege hogy "meee <3<3<3vagyunk a faxááák yeaaaah,tiii meg a szürkeee uncsiii stylustalan idiots! XDXDXDXD"


Olvasd el ezt a kérdést,én szétröhögtem magam rajta :D:D (van vagy 60 válasz)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2009. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
uhh.. nem bírtam végigolvasni, mert szegény kérdező olyan sötét, mint az éjszaka és felidegesített..de ez borzasztó XDXDXD..agyhalááááááááááááááál...
2009. júl. 21. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!