Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megmagyaráznátok hogy miért...

Megmagyaráznátok hogy miért nem szeretitek Justin Biebert? Legyetek szívesek értelmesset írjatok!

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok rá télleg!Légyszives ne írj csúnyát,csak magyarázd meg! Előre is köszönöm!
2011. jan. 1. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő a hangja és a nyálas stílusa.
2011. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tucatsztár. Millió másik van belőle és semmi különös nincs benne, amiért szeretni lehetne. Inkább az a kérdés, te miért szereted?
2011. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A zenéjét az ízlésem miatt nem szeretem, a stílusát pedig azért, mert túl kisfiús. 1 évvel sem vagyok idősebb nála, de sokkal férfiasabb vagyok(ami nem nagy kunszt). Én mondjuk nem szoktam fikázni, mert tiszteletben tartom mások ízlését, de szerintem másoknál hasonlóak az okok mint nálam. Egy újabb "nyálas" sztár, akit a sivalkodó tinicsajok tartanak a médiában.

Másrészről pedig ügyesnek és szerencsésnek tartom, hogy mindezt elérte, jól keveri a kártyákat.

2011. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy csinált sztárocska.El fog tűnni gyorsan mint a Tokio Hotel.Őt arra találták ki,hogy ostoba libákból meggazdagodjon a kiadó.Szerencsétlen kis hülye aki taknyosorrú korában előadja a nagy élettapasztalatait.
2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a védelmébe állni mert lazán lesz*rja h kinek jön be amit csinál és kinek nem.

Ergó ha én annyi idősen ien jól befutnék mint Ő ki a francot érdekelne h ki utál engem.

18/F

2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csinált tucatsztár, tucatzenével. A kis tinilányokból él meg, akik rágerjednek.

21/N

2011. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, és hozzá képest sokkal mélyebb a hangom, és a karom is kb 2x akkora.
2011. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy média által felnyomott kis senki, tucatsztár, lányos a hangja, lányos a viselkedése, a kinézete. Amikor először hallottam, és még nem tudtam ki énekel, azt hittem valami kiscsaj... A sok buta liba meg erre gerjed, erre a nyálasfejű sablonos kis homira.
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be a zenei stílus, és a hangja sem. Fikázni senkit sem fikáznék, mert őt szereti. Viszont ha figyelted már élő koncertjét, kifullad, nem tudja végigénekelni, elhalkul, ami zavaró lehet annak, aki szeret rákoncentrálni a hang és zene egységére.
2011. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, de csak azért mert egyszerűen nem jön be a stílusa. Bár nem utálom, inkább olyan semleges, viszont az frusztráló ha a szomszéd lány elkezdi őt hallgatni, és fél óra után már baromira unom.
2011. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!