Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zárkózott, nehez barátkozó...

Zárkózott, nehez barátkozó vagyok. Jó ötlet így a kollégium?

Figyelt kérdés
Szeretnék én ismerkedni,de nehez megy.:/ Meg is látszik, a mostani sulimban is tök egyedül vagyok(egyébként vannak barátaim sulin kívül,tehát azért nem vagyok forever alon:) )..Viszont sulit akarok váltani,más megoldás pedig nincs csak a kollégium.Kicsit tartok tőle,de úgy érzem változásokra van szükségem.Nyitottabb akarok lenni.Jó ötlet bedobni magam a mélyvízbe?

2012. aug. 2. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, engem például a hideg ráz az "én mindenki haverja vagyok" fülig vigyor, jópofizó emberektől. Nem kell erőltetni a kapcsolatokat, kialakulnak maguktól. Egy kollégium azért másabb, mint a suli, jobban egymásra vagytok utalva, ott nehezebb magányosnak maradni, de szerintem ne változtass semmin. Aki szeretni fog, így fog elfogadni, amilyen vagy, sokkal rosszabb és átlátszóbb egy felvett stílus. Tudd be ezt annak, hogy nehezen adsz bizalmat az embereknek, de aki megkapja, az hosszú távra szól.
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet!
2012. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit írsz.:)

Csak olyan sok hátrányom van ebből.:/ Nem szeretem,hogy idegen társaságban teljesen leblokkolok.Meg csak szótlanul ülök.Ezért lenne jó kicsit nyitottabbnak lenni.

Meg,hogy teljesen másmilyennek látnak kívülről mint amilyen vagyok.Olyan negatív a kisugárzásom.Ilyen búvalbéleltnek látszom,pedig valójában teljesen másmilyen vagyok.

2012. aug. 2. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fogsz őrülni a kollégiumban. Én is leléptem közös albérletbe, ott sokkal jobb volt (persze megfelelő emberekkel, nem akárkikkel). Persze meg kell próbálni, de számíts rá, hogy lépned kell. Ne kínozd magad feleslegesen. Ha pedig beválik, akkor minden oké.
2012. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak egy fél évet szeretnék maradni koliban.Utána mennék albérletbe.Csak ez most nem megoldható.:/
2012. aug. 3. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs választásod, mindegy, hogy milyen ötlet. :) Készülj a legrosszabbra, és reméld a legjobbat.
2012. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lenne választásom.Olyan,hogy maradok a jelenlegi helyemen és élem a megszokott unalmas életem.Amit utálok.Csak azt érzem már egy ideje,hogy ki akarok jönni ebből a burokból.Ismerkedni akarok,meg azt az életet élni amit eddig is szerettem volna.Nem ezt amit most,nem erre vágyom.:/

Csak tudom,hogy milyen vagyok,túl zárkózott.:/ Ez meg nagy hátrány.

Egyébként a legjobbat remélem,aztán majd lesz valami.:D Megpróbálom kinyitni végre a szám.:D

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 4. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!