Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégium! Emeletes ágy felső...

Kollégium! Emeletes ágy felső vagy alsó részét választanád?

Figyelt kérdés
indoklást is légyszí :D

2012. júl. 17. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Csakis alsó! Ha lettél volna katona, nem is lenne kérdés :)
2012. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alsó, mert éjjel mindig ki szoktam menni mosdóba, és az alattam lévőt zavarná, ha le kéne másznom az ágyról, meg visszamászni, főleg, ha kicsit instabilabb az ágy.
2012. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alsót mert én szinte mindig a felső ágyat kaptam de lent történtek a jó beszélgetések. És nekem állandóan le kellett jönnöm. Bár volt rá példa , hogy lent aludtam és mindenki én meg a barátnőm ágyánál volt.:d
2012. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felső, mert engem zavarna ha a felettem lévő kimászkálna WC-re :D
2012. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alsó. Azért mert utálok fent aludni, egyszer a táborban voltam már ilyen helyen ahol emeletes ágyakon aludtunk, és utáltam felül lenni, a felmászás is nehezebb volt mert nemvolt létra sem, meg ugye majdnem le is estem onnan mert én éjjel viszonylag többet forgolódok éjszaka. Meg ugye ezt az alattam lévőt is zavarná.
2012. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezek tök jó érvek... de én arra is gondoltam ha alsó ágyat választom és pl a felső leszakad én meghalok de aki felül volt nem :D
2012. júl. 17. 09:17
 7/10 anonim ***** válasza:
ismerősöm mesélte ,hogy ő táborban lent aludt és azért utálta meg ,hogy lent alszik mert rászakadt a felső ágy és a a gyerek se volt valami vékony de valamennyire megtudta tartani hogy az egész ne essen rá...de szerintem koliba nem adnak ilyen sz*r ágyakat
2012. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz vagyok, úgyhogy mindenképp alsó. Gyilkos nem akarok lenni :D
2012. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én meg inkább a felsőt választanám. Mert mi van, ha pl valaki vizelettartási problémákkal küszködik? Engem ne áztasson el a felső szomszéd :D
2012. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
alsót! még úgy is hogy koliban egyszer lehányta a fölső ágyas a falamat. :)
2012. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!