Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nagyon megbántottam egy...

Ha nagyon megbántottam egy barátomat illik neki valamilyen ajándékot venni? Vagy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ez az egész úgy kezdődött hogy az én hibámból összevesztünk és számtalanszor bocsánatot kértem tőle de nem bocsájtott meg utána azt hazudtam neki hogy öngyilkos leszek akkor ha nem bocsájt meg nekem minden jól alakult addig amíg ki nem derült hogy csak azért mondta hogy bocsátson meg ilyenkor mit lehet tenni? :( :'(
2012. aug. 2. 12:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
az ajándékos dolgot azért kérdezem hogy kárpótlásnak jó-e azért amiért aggódott miattam vagy jó lehet arra hogy esetleg megbocsájtson ?
2012. aug. 2. 12:06
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez esetben dehogy vennék neki valamit is. Mondjuk nem értem, hogy mi lett az öngyilkosságos megbocsátás után.
2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem bocsájtott meg ezért akarok neki valami ajándékot venni. LEHET hogy megbocsájt?
2012. aug. 2. 12:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Most te akartad a bocsánatát úgy elérni, hogy megfenyegetted, hogy öngyilkos leszel ha nem? mindezek ellenére ő nem bocsátott meg? és most valami ajándékot akarsz venni, hogy hátha megbocsát?
2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen mert nekem nagy szükségem van rá nagyon fontos személy az életemben de nem akar semmiért se megbocsájtani
2012. aug. 2. 12:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nem sok mindent érnél el,ha vennél neki valamit.Elég hülyén viselkedtél,főleg,hogy öngyilkossággal fenyegetőztél.Szerintem itt az lenne az egyetlen célravezető megoldás,ha őszintén bevallanád neki,hogy nagyon bánod,amit tettél és tudod,hogy hiba volt,valamint nagyon szeretnéd ha meg tudna neked bocsájtani.Viszont azon sem csodálkoznék,ha a történtek után a barátod,már hallani sem akarna rólad,azt pedig remélem már te is felfogtad,hogy annak semmi értelme,ha valami módon kierőszakolod belőle a megbocsájtátst.Ha nem tud neked megbocsájtani önszántából,akkor semmi értelme zsarolással,meg ajándékkal rávenni,jobb hagyni hátha idővel mégis meg tud bocsájtani,ha mégsem akkor pedig azt is el kell fogadni.
2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te már megint az a lány vagy, aki tegnap írogatott? Ha öngyilkossággal fenyegetőzöl, ne csodálkozz, hogy hallani sem akar rólad! Most mit veszel neki, egy plüssállatot, kerámia sz*rságot? Azzal minden meg van oldva?
2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Ha bocsánatot kérsz és az nem elég, akkor akár ki is nyírhatod magad, sokat nem fogsz vele elérni. Bocsánatkérés után, ha nem akar tőled már semmit, max. tanulni tudsz az esetből. Nincs az az ajándék, ami jóváteszi azt, amit a bocsánatkérés nem. Valamit elcsesztél, lásd be, és hagyd élni. Nekem már az agyamra mennél a helyében. Hagyd békén!
2012. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szóval, ha pasi lennék bármennyire szeretnélek se bocsátanék meg az öngyilkosságos próbálkozásod miatt.
2012. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De gondolj abba bele, hogy ha egy pasira nem hat az öngyis dolog, de egy kulcstartó igen, akkor mit is akarsz tőle. Mindezektől függetlenül leírtam, hogy olcsó és aljas húzás volt fenyegetőzni.
2012. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!