Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nagyon megbántottam egy...

Ha nagyon megbántottam egy barátomat illik neki valamilyen ajándékot venni? Vagy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ez az egész úgy kezdődött hogy az én hibámból összevesztünk és számtalanszor bocsánatot kértem tőle de nem bocsájtott meg utána azt hazudtam neki hogy öngyilkos leszek akkor ha nem bocsájt meg nekem minden jól alakult addig amíg ki nem derült hogy csak azért mondta hogy bocsátson meg ilyenkor mit lehet tenni? :( :'(
2012. aug. 2. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tegnap óta nem változott a helyzet, nem nagyon lehet az ilyet jóvátenni. Ajándékkal pláne nem. Idővel talán megbocsájt, de hogy nem fog bízni benned, az biztos.
2012. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ha ajándékokkal meg tudod venni a bocsánatát az már régen rossz. A bocsánatkérés pedig egyáltalán nem mindegy. Ha tényleg őszintén bocsánatot kérsz tőle és hajlandó rá, hogy meghallgasson akkor beszélgess el vele éretten. Ha nem, - nos őt is meg lehet érteni ebben a helyzetben - lépj tovább!
2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Már megint egy unatkozó tini!!

Felteszi ugyanazt a kérdést két oldalról.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hanyadik kérdésed már...
2012. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok csak kíváncsi voltam mind két szemszögre.És azért kérdezek ennyit mert nagyon fontos nekem ez a kapcsolat!
2012. aug. 2. 12:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos. Kapcsolatfüggő vagy. Ez egyértelműen kiderül abból, hogy ilyeneket hazudsz neki, csak hogy magadhoz láncold. Szerintem kezdj el ezzel foglalkozni inkább, azaz magaddal, mert ezt nem sokan fogják tűrni.

Egyébként ő egy barát barát, vagy a párod barát?

Végülis mindegy, de ha csak barát, akkor még durvább igazából, amit csináltál.

2012. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na ja,nekem volt ilyen "barátom",2 évig játszotta velem ezt a játékot,én meg sajnáltam szegényt és mindig igyekeztem megértő,türelmes lenni vele,de amikor sokadik alkalommal is elkövetett egy ilyen baromságot,nála bizony betellt a pohár és ÖRÖKRE megszakítottam vele a kapcsolatot,igaz,hogy ehhez nagyon durván kellett viselkednem vele,ami egyébként távol állna tőlem,de tudtam,hogy vele mésként nem megy.Azóta ha találkozunk az utcán köszönés nélkül elmegyünk egymás mellett.Attól a naptól fogva,hogy nem voltunk már "barátok" úgy éreztem,hogy egy hatalmas tehertől szabadultam meg.Hidd el,hogy a viselkedésedet nem fogja hosszó távon tolerálni senki.
2012. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!