Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
na én úgy terveztem az életem hogy ha lesz annyi pénzem akkor ki mennék német országba nyelvet tanulni meg pénz keresni ilyesmi de az a gond hogy utálom eszt az országot mert szegény meg minden magyar állam polgár vagyok de német vagyok vagyis szármozás szerint és inkább annak vallom magam mint magyarnak és én nem csak dolgozni meg nyelvet tanúlni mennék hanem ott is szeretnék élni csak a szüleim meg a testvéreim itt vannak ezért vissza kell jönnöm ( amúgy fiú vagyok csak ez a lány tesóm oldala )

2012. júl. 30. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves Hajni?! Először is tanulj meg értelmesen, hibátlanul fogalmazni. Ha az már megy, tovább léphetsz.
2012. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olvasd vissza, amit írtál, tök kusza és ellentmondásos.

és miért kellene visszajönnöd miattuk?

2012. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert csak amúgy csak nem hagyom öket itt örökre
2012. júl. 30. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

jó, persze, látogatni szokás a családot, de ez elvben olyan, mintha egyáltalán nem költöznél el a családodtól akár a városon belül máshová, csak azért mert vissza kell menni hozzájuk néha?

baromság

2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj bocsi én úgy is értettem hogy elkőltözök igen de néha meglátogatom őket csak kihagytam
2012. júl. 30. 21:18
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy ha vissza jönnék ide az a családom miatt lenne hogy hogy vannak nem a honvágy az biztos
2012. júl. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!