Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ember arcából/kinézetéből...

Az ember arcából/kinézetéből rájönnél, hogy milyen nemzetiségű? Milyen általánosítások vannak?

Figyelt kérdés
Maradjunk csak európai országok lakosainál.
2012. júl. 28. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak területekre jellemző vonások, de biztosra nem lehet megmondani. Egyszerűen Európa ehhez túlságosan kevert.
2012. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Vannak akiknek az arca elég jellegzetes indiai vonásokat tükröz, a kinézetük pedig eléggé csiricsáré, igénytelen. Nem tudom, mennyire általánosítás, de ezeknél azonnal rájövök, hogy milyen nemzetiségűek, elég egyetlen pillantás.
2012. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán meg lehet mondani, hogy honnan jött. Viszont vannak, akik hasonlítanak egymásra: cseh-szlovák-magyar, lengyelek-oroszokra-finnekre, a németek-osztrákokra, Angolok-Írekre, stb.
2012. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a németeket bármikor kiszúrom. Többnyire magasak, és mindnek olyan jellegzetes kerek, pirospozsgás, (zsírtól?) fénylő arca van.
2012. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemigazán lehet ezt megmondani ránézésre csak ha nagyon kirívó eset. Meg ha megszólal.
2012. júl. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A spanyolokat ki lehet jó eséllyel szúrni, de pl. az északi népekkel bajban vagyok, azt megmondod, hogy jó eséllyel északi, de hogy melyik ország... honnan is lehetne tudni?


Engem meg nem tudnak hova tenni, mert szüleim ugyan magyarok, de anyai nagyapám német (és jellegzetesen északi :P), apán nagyapja pedig roma származású. Rajtam pedig aztán minden kijött. (tesóim ebből semmit nem örököltek)


Kreol bőrű vagyok, hosszú, dús sötét hajam van, barna szemem, de belülről azt mondják, a német nagyapám klónja vagyok természetileg. Ő egy békeszerető, rendmániás ember volt, összetartotta a családot, sokat jótékonykodott, szeretett utazni, jól bánt a pénzzel. Én is ilyen vagyok.


Nem lehet külső jegyekből megmondani 100%-ig ki hova tartozik. Amíg nem beszélgettünk sokat, addig az osztrák kolléganőim azt hitték török vagyok. Külsőre ez jött le nekik.

2012. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én felvidéki vagyok, viszont elég jól kitudom találni hogy ő most szlovák vagy magyar o.O fura:D nem tudom mitől függ!
2012. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!