Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi twilight fangörl?

Miért van ennyi twilight fangörl?

Figyelt kérdés

Lépten-nyomon alkonyat mániákus lányokba botlok akikkel semmi másról nem lehet beszélni mint a könyv és film "mély" tartalmáról.Nem értem őket.Szeretnének szürke, hétköznapi lányok lenni akik arról álmodoznak hogy eljön értük a vámpírhercegük akik vámpírrá teszi őket.


Annyira belebolondultak hogy rá se bagóznak ha egy fiú próbál velük beszélgetni.Bezzeg az edward vámpírhercegük....


2009. júl. 16. 20:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
41%

Háát... Nem tudom miért vannak annyira oda érte.

Az az Edward meg az a csaj is undorító... Bezzeg mindenki oda van érte mert "Twilight" ... (-.-')

Amúgy a filmet láttam, alig vártam, hogy vége legyen :D

Nem is tudom már, hogy miről szólt, mert nem nagyon kötött le...

A könyvet meg semmi pénzért se olvasnám el!

(N) (N) (N)

2009. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most hallok először róla,de most már kezd érdekelni. :)
2009. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
most hallasz előszőőőr? jesszus nem szoktál tv-t nézni, ömlik belőle?
2009. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

A második válaszadó,a 14/L vagyok.


Üzenném a 30/f-nek hogy 11 éves korom óta érdeklődöm a szellemek,vámpírok,boszorkányság és ezek után (természetesen nem megszállottan),mindenki szerint egy hóbortos különc vagyok,és szoktam HVG-t olvasni ha kezembe akad egy :D Sőt régen kémiával kapcsolatos dolgokat is olvastam,és fizikából is király voltam.


És a legtöbb lányt csak felületesen érdeklik a titokzatos dolgok. Leragadnak a felszínnél (a Harry Potterben,Bűbájos boszorkákban látott dolgoknál)

2009. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Srapnel ***** válasza:
28%
14/L. Mit is akartál üzenni? Mert leírtál egy-két dolgot, de mit akartál ezekkel?
2009. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy a lányok felületesek! Szóval inkább a média hat rájuk,nem az hogy annyira bírnák a titokzatos dolgokat.
2009. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én imádom az alkonyatot. baromi jó könyv meg minden, de én érdekes másról is tudok beszélni. az alkonyatról azért beszélek többet, mert ha találkozok valakivel aki szintén szereti megosztjuk egymással a gondolatainkat. mellesleg mért baj h divat lett?? legalább sok lány rávett h olvasson. ez is valami. 15/l
2009. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én már negyedikes korom óta vámpír párti vagyok és mindig is érdekeltek az ilyen dolgok... szerintem a Twilight az gyenge volt. De mint meg tudtam van ennek folytatása ezért most a New Moont olvasom. Nem rosz kis KÖNYV de... elég dablonos. A lányok azért vannak oda érte mert ez inkább egy vámpír-szerelem. Olyan mint egy tini regény vérfürdővel :D
2009. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!