Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi twilight fangörl?

Miért van ennyi twilight fangörl?

Figyelt kérdés

Lépten-nyomon alkonyat mániákus lányokba botlok akikkel semmi másról nem lehet beszélni mint a könyv és film "mély" tartalmáról.Nem értem őket.Szeretnének szürke, hétköznapi lányok lenni akik arról álmodoznak hogy eljön értük a vámpírhercegük akik vámpírrá teszi őket.


Annyira belebolondultak hogy rá se bagóznak ha egy fiú próbál velük beszélgetni.Bezzeg az edward vámpírhercegük....


2009. júl. 16. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Én utálom az ilyen filmeket, szóval ez a film sem tetszett. Nekem is szinte összes ismerősöm ezt nyomatja. Könyvbe olvassa filmbe nézi, azután meg ezt beszélik egész nap. Mondtam már nekik, hogy tök lúzer dolog de nem értik meg. Amúgy lány vagyok, de az az edward nekem túl randa. Meg most még az eragon h*lyeség is nagon menő. De mire fő?
2009. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Azért van ennyi alkonyatcica,mert van egy nagy réteg a fiatalok között akiknek mindig az a kedvencük amit épp a média nyomat. Pár éve még a tokio hotel volt a menő,most már sehol sincsenek. Ez vár az alkonyatra is,és akkor leszek én boldog. :)

14/L

2009. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az utolsóval egyetértek remélem így is lesz.Végül is ki emlékszik zac efronra(szigorúan kisbetűvel)
2009. júl. 16. 20:36
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
de nekik ez tényleg tetszik, nem azért mert most ez a menő. De nem értem hogy lehet az ilyet szeretni. fújjj. AZ a h*lye patiszon jáccik benne . blőőő
2009. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vagyok rajongó.A könyvet olvastam és tetszett.A filmet láttam, de csalódtam.Már elolvastam a második, harmadik részét is.A filmet most már kihagyom.Gondolom a lányok elég fiatalok,ők még rajonganak.Majd elmúlik, ha jön a következő őrület pl. film, egy újabb fiúbanda, stb.
2009. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Na én pl azt se tudom miről szól,se a mozit nem láttam se a könyvet nem olvastam:DKülönösebben nem is vagyok rá kíváncsixDNekem semmit se mond az hogy Edward vagy Bella...
2009. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Az egész osztályom, ismerőseim meg vannak érte őrülve. Nem a barátaim, mert alapból ilyen sablon-fan emberekkel nem állok szóba:D Nem hiszem, hogy lehet ennyire rajongani egy ilyen amerikai cuccért. Látszik, hogy a különc embereknek nem tetszik, csak a tucat tiniknek:D
2009. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Megkövezhettek de nekem alapból a vámpíros filmektől a hideg-kiráz...azaz mégsem, az interjú a vámpírral még elmegy....de a többitől hányok...pl. a kárhozottak királynője már sok volt....úgyh ez a twillight hülyeséget sem díjazom......meg ezt a feketeség-sötétségkultuszt sem igazán értem, rocker létemre......
2009. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Srapnel ***** válasza:
54%

Ez is csak a szokásos, valóság elől való menekülés. Meg egy kevés divat. A fiatal lányoknak mindig is volt igénye a mély érzésekre és a misztikumra, titokzatos, érdekes dolgokra. A kettőt ideálisan keveri ez az egész vámpírosdi. Most mondd meg, el tudod képzelni, hogy ehelyett inkább a fizika könyvet és/vagy a HVG-t fogják olvasni? Mert természetesen az egész vámpírirodalom egy nagy mese/marhaság. De a lányok csak lányok maradnak.


30/f

2009. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem szeretem
2009. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!