Sátánista gothok?

Figyelt kérdés
Gondolom van ilyen is, csak azért kérdezem mert a legtöbb goth keresztény. Nem utálják a sátánistákat?
2012. júl. 27. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem láttam még sátánista gothot, legfeljebb Lavey-hívőt, aminek ugye a sátánizmushoz nem sok köze van, csak névleg. A goth stílus lényege amúgy is a külcsín, a rongyrázás, a vallást meg belül érzi az ember, nem függ össze a kettő. Ennek ellenére előfordulnak sátánista szimbólumok is náluk, de főleg divatból vagy polgárpukkasztásból.
2012. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A LaVey-i sátánizmusra gondoltam. Köszönöm a választ
2012. júl. 29. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előfordulhat, mert a lavey-i egocentrikus ágat propagálják a legjobban. Lényegében egy marketingfogás és sokan be is dőlnek neki, szubkultúrától függetlenül. De komoly sátánizmust én nem tapasztaltam még ilyen körökben senkinél.
2012. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


sajnos rengeteg tévhitet kell eloszlatni... :S

2012. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... ezt ajánlom: [link]
2012. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Goth vagyok és sátánista, de a legjobb barátnőm keresztény(és nem goth). És a tévhitek eloszlatásaképp olvassatok utána a sátánizmusnak, mert elég sok a tévhit és az emberek 70% azt gondolja a sátánistákról, hogy gyilkosok, vagy más aljas dolgokat művelők, holott ez nem igaz
2012. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt én is tudom, csak ezen kérdés kiírásakor még csak ismerkedtem ezekkel a dolgokkal de nem gondolok semmi rosszat se a gothokról se a sátánistákról ;)
2012. dec. 14. 19:03
 8/9 anonim válasza:
Vannak. Meg ateisták, meg keresztények, meg buddhisták, meg muszlimok, meg pogányok, meg zsidók, meg valószínűleg olyanok is, akik a spagettiszörnyben hisznek - a gót szubkultúra független a vallástól, és a politikai nézettől :))
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és a goth kifejezés honnan ered? mert ha magából a gótikából akkor értelemszerű lenne hogy minden goth kereszténynek kell lennie...nem? vagy csak én vagyok olyan hülye hogy ezthiszem?
2013. máj. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!