Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A főnökömnek...

Mit tegyek? A főnökömnek kinevezett egyén eléggé buta, ügyetlen. Még alkalmazott idejében is kiabáltak a rátermettlensége miatt. Ráadásul én képzettebb is vagyok nála.

Figyelt kérdés
Megvannak nálam a középfokú képesítések a munkakörömhöz, neki ilyenek nincsenek. Felsőfokú végzettségem is van és két nyelven beszélek, az ő egyáltalán nem beszél semmilyen idegen nyelven, neki felsőfokú végzettsége sincs. Totál szégyen, hogy ilyen embert főnökömnek kineveztek.... Nohiszen, protekciója van, csak ennyi!
2009. júl. 16. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

oh ez így szokott lenni. Apám főnöke is ilyen volt több mint 20éven át. Egy senki, nulla képzettséggel. Elvolt, jólvolt, hülye volt. sok pénzt kapott, kocsit, mittomén. azt ement nyugdíjba és él mint hal a vízben.


Apám kapott másik főnököt, akit idővel ki is rúgtak, mert nmtistom vmi nem tetszett nekik benne, olyat ültetnek be azokba a székekbe aki olyan mint ők.

2009. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld beégetni ha ez nagyközönség előtt jönössze a hatás is nagyobb,egy hátránya van:minösítí a munkahelyet.
2009. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen es? Mi a kerdes? Mit tegyel? Tedd ossze a ket kezed, hogy meg van munkad.
2009. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudsz mit tenni. Sajnos el kell fogadnod, hogy ilyeneknek áll a világ! Illetve amit tudsz tenni, hogy próbálsz másik állást keresni, de addig muszáj ilyen főnök alatt dolgoznod, hiszen a megélhetés fontos, gondolom neked is.

Volt nekem is egy cégem, ahol és 2 diplomával, 2 nyelvvizsgával voltam egy olyan ember titkárnője, akinek érettségije volt csak. És mit tudtam tenni? Tenni a dolgomat és összeszorítani a szájamat, majd amint lehetőség nyílt rá, leléptem.

2009. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. annyira nem izgatnak a pontok, de igazából kiváncsi vagyok, hogy a válaszomon mi lepontozni való van. érdekelne az emberek gondolatmenete ilyenkor.
2009. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
közben beugrott. Biztos olyan pontozott le aki olyan főnök mint amit a kérdező leírt. hehe:)
2009. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy eltűröd a hülyeségeit vagy megpróbálod megfúrni(viszont kirúghatnak,beperelhetnek).Biztos akad valami kis piszkos dolga pl galambokat erőszakol vagy ilyesmi.Vagy a ven még magasabb főnök akkor elbeszélgetsz vele.Az viszont pech ha pont ő ültette oda...
2009. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni, ha jól megfizetnek akkor én magasról tennék rá. Ha meg nem akkor meg dobbantanék amint lehet, de mivel ő a főnök azt kell csinálni, amit mond. Nálam is ez a helyzet, örülök ,h van munkám, maradok és dolgozom aztán majd pár év múlva keresek jobb munkát. Szinte minden álláshírdetésben benne van ,h min. 1 év szakmai tapasztalat tehát még pár évig maradok ,hadd ketyegjen. Ha pedig azt mondja a főnök ,h vigyük a kereket és gurítsuk a szögleteset akkor mi szó nélkül ezt fogjuk csinálni.


Ha vmi necces dolgot kér a főnök vagy vmi hülyeséget akkor kérd írásban az utasítást, h nyoma maradjon, h ő mondta így nem tudja rád kenni később.

2009. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A magasabb főnök ültette be a székébe a szóban forgó butát. Mivel az előző munkahelyük azonos volt. Ha jön külföldi aki nem beszél magyarul, már mondtam a külföldi nyelvén, hogy tessék a vezetőhöz fordulni, aki persze egy szót nem beszél idegen nyelven :-))) és ilyenkor gyorsan elhúzom a csíkot jó időre, mondjuk mintha cigiszünetet tartanék :-))) A felsőbb főnök tehát azért nevezte ki szégyenszemre a fejem fölé, mert már jó ideje ismerik egymást, engem pedig nem ismert régről és szerintem mostanság sem igazán, mert ki sem dugja az orrát a szobájából sohasem.
2009. júl. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!