Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kivagyok ettől...

Mit csináljak? Kivagyok ettől (? )

Figyelt kérdés

Elkezdtem a családfa kutatást mert érdekelt kik voltak az őseim és kiderült hogy anyámba zsidó apám roma felhangok vannak. Én erről nem is sejtettem idáig hogy ilyen lehetséges. Sose beszéltek erről vagy ha igen én azt hittem poénkodnak. Nem tudom mitévőlegyek.. Titokban tartsam..?

Az a vicc hogy még skinheados pólóba is jártam 7-8-adik ba..



2012. júl. 22. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"nem az a fontos, hogy honnan jössz, hanem az, hogy merre tartasz" A személyiséged te magad vagy. Nem szabad, hogy akármi megváltoztassa azt.
2012. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Ne lépj be a jobbikba...

És főleg a Gárdába ne.

2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

> kiderült hogy anyámba zsidó apám roma felhangok vannak.

Ha amúgy normális emberek vagytok, tehát az életformátok se nem burzsuj zsidó, se nem nomádcigány, akkor lényegében nem számít.


> Titokban tartsam..?

Titokban nem kell tartani, de azért ne is reklámozd.

2012. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az normális dolog hogy ha tehetem mindíg lopok és szeretem számolgatni a pénzt?
2012. júl. 22. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan, miért vagy ettől kiakadva? Először is nincs manapság vagy legalábbis nagyon csekély azoknak a száma, akik "tiszta vérű" magyarok. Távoli rokonságban nagy valószínűséggel akadnak mindenhol más nemzetiségűek. Másrészről ettől miért változna bármi is? Attól még te maradsz. Vagy csak az zavar, hogy pont zsidók és romák vannak a felmenőid között?

Engem speciel kicsit sem izgat, hogy van lengyel, osztrák, ruszin és román felmenőm is. Változik ettől valami? Nem hinném.

2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát de zsidó meg roma.. a két legrosszabb párosítás. Én meg olyan magyarnak érzem magam címeres zászló van az ágyam felett.
2012. júl. 22. 23:30
 7/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Örülj, hogy néger nem vagy...

Vagy tót... Akkor lennél csak igazán bajban!

2012. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök mind1 senki sem vérmagyar, a magyar olyan kevert nép hogy attól leszel magyar ha a magyar az anyanyelved és annak tekinted magad. Mellesleg így végre megtanulod hogy nem minden cigány lop (ok, azt beismerem hogy a 80%-uk igen) és nem minden zsidó pénzéhes.


utolsó: Ezt nem értem miért lenne rosszabb ha tót vagy néger lenne?

2012. júl. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj a szlovákokkal? Nem genetikailag hülyék, hanem magyarellenes agymosáson mennek keresztül kisgyerek koruk óta. De fogalmam sincs mi a baj azzal szerinted, ha valakinek vannak szlovák felmenői. Akkor már ő is agymosott lesz, vagy mi?
2012. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oh.. Barátnőm meg Tóth..

Az anyósom meg néger. Ezt elfelejtettem mondani. :(

2012. júl. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!