Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen fiatal nőkről?

Figyelt kérdés
azokról a huszonéves nőkről akik nős 35-45 éves férfiakra másznak rá, tudva hogy feleség és akár még kisgyerek is van. más kérdés ha a férfi letagadja stb.. de a kérdés azokról szól akik tudják és belemennek a dologba
2012. júl. 17. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak a fiatal nő a hibás. Kettőn áll a vásár, mint mindig. Ezek a 35-45 közötti nős férfiak többnyire unják magukat a házasságban, vagy megromlott a kapcsolatuk, ezért keresik a vigasztalást máshol. És nagyon gavallérnak mutatkoznak a fiatal nők előtt, leveszik őket a lábukról, kedvesek, türelmesek, figyelmesek. Bevallom, húszonévesen én is sokkal jobban éreztem magam ilyen férfiak társaságában, mint a korombeliekében. Férfiben ez a korosztály a legjobb!!!
2012. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

*8

"meg rosszat is főz"

priceless troll

menj a sarokba szégyellni magad


amúgy szerintem is kettőn áll a vásár, de a párkapcsolattal ellentétben itt a pozitív kimenetelhez (egyenlő nem játszunk megcsalást) elég az egyik fél helyes döntése, ahhoz, hogy tisztességtelenek legyenek, MINDKÉT fél közreműködése szükséges. Úgyhogy mindkét fél fullosan felelős egy ilyen helyzetben. Ebből a meggondolásból én minden foglalt pasit mindig tabuként kezeltem, és úgy is fogok ezután is.

Amúgy szerintem rohadtul önző dolog foglalt emberre ráhajtani: az egy dolog, hogy a számára érdektelen harmadik fél életét szétrugdossa valaki, de azt is érzelmileg nehéz helyzetbe kényszeríti, vagy próbálja kényszeríteni, akit elméletileg "szeret". Ha rossz az a kapcsolat, ami lefoglalja életem szerelmét, akkor szét fog úgyis menni, ha nem rossz, akkor valami jótól próbálom őt megfosztani. Ha meg nem tart addig a lila köd, amíg rendeződik a helyzet (általában ez a helyzet), akkor egy vacak futó "fellángolás" az egész (vagy minek szokták rózsaszíniül nevezni), ami főleg nem ér annyit, hogy belekényszerítsek egy nagyon csúnya és fájdalmas fejezetet két másik ember életébe.

Ja, és szerintem nem csak fiatal nők akaszkodnak foglalt pasikra, pasik is szoktak foglalt nőkre, és az ugyanolyan tisztességtelen.

2012. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Aki úgy gondolja, hogy csak az a pasit viszik el, amelyiket lehet, attól kérdezem: és ugyan, melyik pasit nem lehet vinni?

Ugyan már, ne legyünk ennyire naivak, tudjuk jól, hogy a férfiak másként működnek, mint mi. Főleg ebben a korban. Ha mondjuk egy 40 éves pasira rástartol egy 25 éves bombázó, akkor ne mondja nekem azt senki, hogy majd ő ellenáll, és a 38 éves felesége mellett ki fog tartani. Ha nem is hagyja el, de egy dugás erejéig tuti ledönti a 25 éves bombázót...


Szóval én is azon a véleményen vagyok, hogy egyformán felelős a két fél. A 25 éves bombázó is (én sem hajtok rá foglalt pasira, már csak azért sem, mert nem szeretném ha az enyémre is így hajtanának) és a pasi is (mert nem tud ellenállni a csábításnak)

Ismerjük a közmondást: f*sz föláll, ész megáll. És szerintem ez a férfiak 95%-ra igaz.


Szóval az ilyen kedves fiatal nők ócska k*rvák az én szememben. :) (de hajrá, kedves nőtársaim, mentsétek csak föl őket, de akkor is mentsétek majd föl, amikor a ti pasitokra/férjetekre fog valaki így vadászni)


26/n

2012. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Pofára esnek és gerinctelenek.


Annyira korlátoltak ezek a csajok morális és szellemi szinten, hogy csak akkor fogják fel, hogy kihasználták őket és semmi nem igaz az ígéretekből, mikor dobja őket a pasi, de a legdurvább, hogy nem tanulnak a leckéből, és újra hülyeséget csinálnak.


22/L

2012. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!