Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen fiatal nőkről?

Figyelt kérdés
azokról a huszonéves nőkről akik nős 35-45 éves férfiakra másznak rá, tudva hogy feleség és akár még kisgyerek is van. más kérdés ha a férfi letagadja stb.. de a kérdés azokról szól akik tudják és belemennek a dologba
2012. júl. 17. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Semmit. Ha a nő független, akkor neki semmi szégyellnivalója nincs szerintem. Csak azt a ffit viszik, aki vihető.

Ettől függetlenül, én pl. tuti nem csinálnék soha ilyet, mondjuk már nem is vagyok huszonéves.

2012. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
A férfiaknak ez a korcsoportja a legvonzóbb, így nem csodálom, hogy nagy az érdeklődés, de a házasságtörést nyilvánvalóan elítélem... ahogy mindenki más.
2012. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
A férfit jobban elítélem, aki feleséggel/gyerekkel a háta mögött ebbe belemegy :) ehhez ugyanis 2 ember kell. És mivel a férfinek kéne tartania magát, az ő bűne szerintem súlyosabb, mint egy egyedülálló nőé, akinek "csak" annyi a vétke, hogy családos embert szemelt ki.
2012. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekünk nincs gyerek, de 10 év után egy 25 éves lány vitte az embert. Tudott a lány rólam. azt hogy miket mondott az emberem, azt nem tudom. De én megmondom mit gondolok róla: ha megnyerte, hét vigye. :)

Én nem fogok senkivel versenyezni.

2012. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbbször a férfi próbálkozik be fiatal lányoknál.Ahhoz nagyon butának kell lenni,hogy valaki nős férfire hajtson,mert hogyha a nős pasi megcsalja a feleségét vele,akkor őt is ugyanúgy meg fogja csalni mással,aki valamiben jobb nála és vonzóbb.Ez alap,csak a primitív emberek mennek rá 40 éves,nős férfiakra.
2012. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak fiatal lányok akik panaszkodnak arra, hogy a saját korosztályuk milyen gyerekes és az idősebbekhez vonzódnak. Kihasználva a hamvasságukat, a szépségüket arra pályáznak, hogy majd elszeretik a tapasztalt, sármos férfit.
2012. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én úgy vagyok, hogy a foglalt pasi tabu. Akkor is, ha nekem nincs párom, és akkor is ha "rossz a kapcsolata a feleségével".

Az ilyen jellegű dolgok általában két emberen múlnak, és nem vonhatom ki magam a felelősség alól azzal, hogy nekem nincs senkim. Én is épp úgy bűnrészessé válok ezzel.


Szóval én szánalmasnak tartom az ilyen viselkedést a fent említett okok miatt, valamint amiatt is, hogy nem veszik észre a hülyék, de ezzel iszonyú mértékben alávetik magukat a férfiaknak, aki kényükre kedvükre alázhatják őket. (mert a szeretőknek ez a sorsuk)


24/n

2012. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
az oka rendszerint az, hogy idővel a feleség rigolyás lesz, csunyul, házsártoskodik nem szolgálja ki a férfi szexuális igényeit. aztán a férfinek megtetszik egy fiatalabb lány, akinek nem tabu az orális és anális szex sem, esetleg szado - mazo játékokra is kapható, ilyenkor a férfi boldog akar lenni. aztán persze a felesége aki lényegében elvadította, mert csak a gyerekkel foglalkozott és rosszat is főzött, de veszekedni mindenért tudott, elkezdi követelni a vagyont meg a gyerektartást, a férj meg persze dolgozott keményen és csak a minimumot várta volna meg azt, hogy néha nyugodtan sörözhessen a haverokkal. nekem ez a tapasztalatom.
2012. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Én 18-20 évesen szerettem volna megszerezni egy családos, harmincas pasit, de nem sikerült. Egyrészt, mert nem voltam elég rámenős és pofátlan, másrészt, mert a pasi is kicsit töketlen volt, én meg hagytam "elúszni". Így tíz év távlatából... a mai eszemmel simán megszereztem volna. :)


Természetes, hogy az ember lánya azoknál próbálkozik be, akik tetszenek neki. Ilyenkor nem számít a másik családi állapota. Miért is számítana? De minden kapcsolat két emberen múlik. Ha a pasi nem akarja elhagyni a családját, akkor nem fogja. Ilyen egyszerű ez.

2012. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt nem evidens, hogy egy 35-45 év közötti férfi nős, mert simán lehet egyedülálló vagy már elvált is. Másrészt a pasik ritkán reklámozzák, hogy családjuk van már, ha csajozni akarnak, vagy ha egy fiatal lány próbálkozik náluk.

Na mondjuk azokról a nőkről nekem sincs jó véleményem, akik szándékosan ilyen férfiakra másznak rá - mármint azokra, akik megmondják, hogy nekik már feleségük, gyerekük van -, de a fő felelősség akkor is azé, aki enged a csábításnak, nem azé, aki próbálkozik.

2012. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!