Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem kapaszkod...

Az emberek miért nem kapaszkodnak a villamoson, metrón?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, aki felszáll, hogy a villamos és metró elindul, ránt az emberen. Ennek ellenére minden nap tele van olyanokkal a villamos, akik nem kapaszkodnak, majd indulásnál beesnek a tömegbe vagy mások ölébe aztán jön a bocsi meg a "jajj mi történt" nézés, mint akinek ez eszébe sem jutott.

Miért nem lehet kapaszkodni? Sokat utazok ilyenekkel, aki akar az tud, ha meg tömött a villamos és nincs hely nem gond a dülöngélés sem.


2012. júl. 12. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert idióták. Ha ilyet látok, szokott lenni pár keresetlenül kedves szavam félhangosan. Utálom a hülyéket.
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálnak menőnek tűnni.
2012. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hányan fogták meg azt a kapaszkodót előtted? Soha nem volt lemosva, mióta legyártották a járművet. Higiénikusabb egy vécédeszkát nyalogatni. Én ezért nem kapaszkodom sehol, viszont úgy állok, hogy ne tudjak felborulni, és még soha nem estem rá senkire.
2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a többség nem ilyen, hanem elesik és nem a fiatlok, főleg a 30-40-50 körüliek. A kapaszkodó koszos, de a kilincsek is, a pénz is, ezeket is megfogja mindenki, szóval ez hülye kifogás.
2012. júl. 12. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első gondoltam, hogy az olyan menő...

De aztán eszembe jutott, hogy valószínűleg én sem fogtam volna meg, amíg még Pesten laktam, ha nem lett volna az iskolában szappan a mosdóban.

Rengeteg a kosz az ilyen kapaszkodó akármiken, és sok intézménybe nincs egy normális mosdó sem, nemhogy szappan! Az meg érthető, hogy nem akar az ember egész nap a dzsuvás kezével barátkozni...

Lehet, hogy hülyeség, de így gondolom.

2012. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy talán mert ha sokan vannak a villin nem tud mibe kapaszkodni. vagy épp h felszállt már indul is a villamos és nincs ideje megkapaszkodni. Vagy csak fesztiválember és szeret a tömegbe ugrálni, mint koncerteken. :D
2012. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22:43-as vagyok. Igen, a többi is koszos, én a kilincseket sem fogom meg, és ha a közértben kötelező kosarat venni, akkor a karomra akasztom, pedig amúgy nem vagyok kényes lányka. A pénzt nem tudom elkerülni, de akkor legalább a többit ne fogdossam, ha van lehetőségem elkerülni. Ha látom, hogy valaki a tenyerébe tüsszent, aztán megkapaszkodik, valahogy nincs gusztusom megfogni ugyanazt a kapaszkodót.
2012. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A metrón nagyon magasan vannak a kapaszkodók, és sosem tudtam pár percnél tovább mozdulatlanul felfelé tartani a kezem, mert elzsibbadt a karom.
2012. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lev Jeremejev válasza:

Mert az átlag magyarnak annyi esze van, mint a döglött hintalónak.

Aki a fertőzésektől fél, annak a figyelmébe ajánlok egy az ember földi létezésével egyidős találmányt: az immunrendszert. Ilyenje tudtommal mindenkinek van. Közlekedés után mindig kezet mosok, így nem kapok el vérhast, ebolát, feketehímlőt, lépfenét, maláriát és egyéb betegségeket.

2012. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha koszos lesz a kezem, de inkább kapaszkodom, minthogy pofára essek. Ha valaki ennyire nem bírja elviselni, hogy megfogja a kapaszkodókat, akkor szerezzen be 200 forintért kézmosó gélt. Barátnőm is mindig hord magával, nem olyan nagy ám az. Vagy zsebkendővel is megfoghatja.
2012. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!