Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a melegfelvo...

Mi a véleményetek a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavarnak. Amúgy meg ez egy tök jópofa esemény lehetne, mint sok külföldi országban, ha itt nem ugranának erre a témára rögtön habzó szájjal egyesek.
2012. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

"Most akkor a gyesen levő anyukák is vonuljanak fel a jogaikért? Elvégre őket rengeteg hátrányos megkülönböztetés éri, pl. nem veszik őket vissza a munkahelyükre, mikor szeretnének visszamenni dolgozni... "


IGEN! Nem is értem, hogy amikor a melegfelvonulás szóba kerül, akkor miért az az érv ellene, hogy mások sem csinálják. Hát a rohadt életbe, ha valami nem tetszik, akkor ki kell állni, meg kell mutatni, hogy ez így nincs jól. Nagyon is itt lenne már az ideje annak, hogy a munkába visszatérni szándékozó anyák is hallassák a hangjukat, én pl. bármikor benne lennék egy ilyen megmozdulásban. Azért, mert te csak otthon szeretnél hőzöngeni, még nem a melegeket kell hibáztatni.

2012. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

sok az ilyen kérdés.


szerény véleményem szerint ha egy meleg házaspár örökbe fogad egy gyermeket annak abban a pillanatban el lett ***va az élete

2012. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"BBKristof válasza:


sok az ilyen kérdés.


szerény véleményem szerint ha egy meleg házaspár örökbe fogad egy gyermeket annak abban a pillanatban el lett ***va az élete


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad."


Nem tudom mennyivel rosszabb, mint egy intézet, ahol stricik lesnek a kislányokra. Nincs személyes tapasztalatom, de úgy gondolom azok a melegek, akik a négy fal között élik a szexuális életüket, nem provokálják az embereket, lehetnek jó szülők. Adhatnak biztos hátteret, szeretetet egy gyermeknek. Nagyon sok gyerek nő fel szörnyű körülmények között a hetero szüleik mellett, és lesznek lelkileg teljesen roncsok. Ha egy meleg pár szerető, nyugodt légkört tud biztosítani, akkor az a gyereknek csak jó lehet. És a szexuális irányultság nem nevelés kérdése, így nem hoszem, hogy kárt tenne a gyerekben. Az meg, hogy csúfolni fogják, hát azt bármiért megtehetik.

2012. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért ez már megint elárul valamit a szellemi színvonalról: kérdés --> mi a véleményetek...? Én leírom a véleményem, ami 0%-ban hasznos a sok hiperértelmes felhasználó szerint. Mi az anyámat válaszoljak, ha egyszer az a véleményem, ami? Nem a b*zikkal van itt probléma, hanem ezzel a rengeteg retardálttal.
2012. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Született mindenféle. :)

2012. júl. 9. 13:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Nekem az a véleményem róla, hogy a homoszexuálisok csak maguknak ártanak ezzel. Egyrészt a korábbi Bp parádék tényleg ízléstelenek voltak, és sokan a mai napig a boás, tangás alakokkal azonosítják a mostani felvonulás résztvevőit, pedig ha megnézzük a mostani jelenlévőket, közel sem ez a helyzet. Másrészt igazából a célját sem érte, mert pontosan miért is harcolnak? Házasságj jogokért? Nem határozták meg egyértelműen, hogy miért vannak ott.

Egyébként én homo-támogató vagyok, mégsem helyeslem a Bp Pride-ot.

2012. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!