Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a melegfelvo...

Mi a véleményetek a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért, olyan is van?
2012. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát nekem semmi bajom nincs a melegekkel úgyhogy engem nem zavar :)
2012. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonulgatnának, semmi bajom nem lenne velük. Így viszont maguk gerjesztik azt az ellenérzést, ami miatt vonulnak. Olyan, mintha odamennék egy emberhez az utcán, és a képébe üvölteném, hogy nem utáljon. :DD Szóval inkább provokáció és magamutogatás.
2012. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Én sem vonulok ki a párommal az utcára nyalni-falni egymást szivárványszínű rucikban... Mert nem a ,,közösség előtt" kell egymást szeretni, hanem otthon, a hétköznapokban.


Most akkor a gyesen levő anyukák is vonuljanak fel a jogaikért? Elvégre őket rengeteg hátrányos megkülönböztetés éri, pl. nem veszik őket vissza a munkahelyükre, mikor szeretnének visszamenni dolgozni...



Egyébként meg nem lenne nagy baj, ha nem arról szólna az egész, hogy mutogatják magukat. Csendben is lehet melegnek lenni, meg heteronak is. Aztán megy a csodálkozás, ha jön egy kopasz nagydarab állat, és lekever kettőt valamelyik ,,cicafiúnak"...

2012. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Engem egyáltalán nem zavar, pedig abszolút hetero vagyok. Egy évben egyszer igazán lehetne tolerálni, támadások nélkül.

A melegek jogainak korlátozása viszont borzasztóan felháborít! Miért ne illetetnék meg őket ugyanazok a jogok mint a heterókat? Sokáig azon a véleményen voltam, hogy mit számítanak a jogok, együtt élnek, ennyi elég lehet a boldogsághoz. De mióta családom van rájöttem milyen iszonyúan fájna, ha azért nem házasodhatnánk össze, azért nem vállalhatnánk gyereket, azért nem tekintenének minket hozzátartozónak pl egy kórházban mert nem felelünk meg az éppen aktuális társadalmi normáknak.

Amúgy, ha az ember kimegy egy fesztiválra, bizony a heterók is tudnak úgy viselkedni, hogy az nem a nagyközönség elé való, mégsem köpik le őket.

Szerintem, ha két ember szereti egymást, akkor ne korlátozzák a jogaikat. Igenis legyenek házastársak, kapják meg azokat a jogokat, amik megilletik az összetartozó heteró párokat.

2012. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Ne vonulgassanak, én se vonulgatok mert hetero vagyok. Alapból nincs bajom a melegekkel, de amikor parádéznak az kicsapja biztosítékot, főleg amikor polgárpukkasztásból a pasik tangában meg tollboával tetszelegnek. Miért kell ez? Öltözzön normálisan a melegségét, meg tartsa meg a párjának otthon.

Amúgy nemrég volt meleg olimpia Bp-en, miért nem arra időzítették?

Amúgy ez a vonulgatás színtiszta provokáció.

2012. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

"Egy évben egyszer igazán lehetne tolerálni, támadások nélkül."

Én egész évben tolerálnám őket, ha nem dörgölnék mindenki orra alá.


A házasság egy dolog, de a gyerekvállalásnál álljunk azért meg! Ne akarja nekem senki beadni, hogy a homoszexualitás egy normális dolog, és a gyerekeknek is ez a pálda. Nem betegség, nem degeneráció, de nem is normális és terjesztendő. Ha én homokos lennék, és jól érezném magam, akkor is lesülne a képemről a ből, hogy a gyerekemet is homokosnak nevelem. Ugyanis a családi modell nagyban befolyásolja a gyereket, főleg az első 4-5 évben. Ezt nem engedném, tolerancia ide vagy oda.

2012. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha egyenlő bánásmódot akarnak, akkor talán be kellene illeszkedniük a tásadalomba, fel kellene venni a közös erkölcsi normákat. Ja, hogy az erkölcs azt jelenti náluk, hogy "tangában meg tollboával" feszít józsi bá az Andrássy út közepén? Ja, hogy a gyerekeiket is erre tanítanák? Nem is értem, miért nem kell ez az átlag magyarnak. :)
2012. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"fel kellene venni a közös erkölcsi normákat"

És ez alatt nem a heteroszexualitást értem, hanem hogy otthonra tartogatom a szexuális szokásaimat.

2012. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

semmi.


A közszeméremsértést ennek apropóján sem támogatom, szóval ez a tangás cucc nálam se jön be, de amennyire néztem a közvetítéseket (túlzottan azért nem), nem is találkoztam már ilyennel az elmúlt néhány évben.


Így meg teljesen rendben van.

2012. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!