Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szervezek...

Miért van az, hogy szervezek így nyáron valamit barátokkal és mindenki mindig az utolsó pillanatban mondja le? Miért ilyen nehéz szervezni? Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Mástól meg hallom, hogy elmennek a "csapattal" erre meg arra... nálunk meg alig jön össze valami, pedig tök közel lakunk egymáshoz. Baromi idegesítő. Pedig nyár van, elvileg mindenkinek kéne, hogy legyen ideje...
2012. júl. 5. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már így. Olyan rossz érzés, amikor valaki képes lemondani egy jó programot azzal az indokkal, hogy "most nincs kedve", utána meg azon nyavalyog, hogy menjünk már valahova...
2012. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul sajnos. Nyári munkák, pénzhiány, ilyesmik szoktak közbe jönni. Vagy még megy a pihenés a két nappal ezelőttire.
2012. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy talált egy érdekesebb programot a tiednél
2012. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Dale C Hogyan szerezzünk barátokat és befolyásoljuk az embereket

Ez egy jó könyv én ebből olvasgattam sokat, érdekes történetek vannak benne sokat tanulhat belőle az ember ... Vaterán is láttam pár napja, de am se drága könyv :)

Keress rá :)

2012. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pont ugyanezt a kerdest akartam feltenni mert szo szerint ugyanez van velem es tenyleg rossz erzes utalom az ilyen embereket akik nem becsülnek meg. Hány éves vagy amugy? Mert ha meg 13-14 akkor kizepiskolaban ez biztos valtozni fog:)
2014. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!