Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen "barátok...

Mit lehet tenni ilyen "barátokkal"? Ez normális, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Mintha mindenkinek csak felesleges lennék. Van pár barátom a suliban, de az utóbbi időben mindenki hanyagol vagy csak folyamatosan megbánt. Egyiküknek mióta párja van, csak vele van elfoglalva és teljesen lekezelően viselkedik. A párja már messziről utál, csak azért mert létezem, pedig igazán nincs miért, hisz teljesen le vagyok ejtve. Ezt sem bírom felfogni, miért nem hagy békén, hisz nem is ismerjük egymást, párszor találkoztunk, és mégis folyton megaláz...

Aztán a többiek meg nem szeretnek úgy, ahogy "kéne". Mások előtt jóban vagyunk, aztán ha vannak ketten-hárman rajtam kívül már nem foglalkoznak velem. Ha szomorú vagyok, vagy sírok, meg sem kérdezik, mi a baj, vagy segíthetnek-e (elég lenne egy ölelés vagy egy nyugtató szó is), csak ignorálnak és még ők játsszák a sértettet. Mintha azt hinnék, én szórakozásból vagyok rosszul. Belátom, nehéz természetem van, sokszor kiborulok, de ezzel én rosszat teszek nekik? Ez milyen barátság? Néha már azt hiszem, velem lehetetlen jóban lenni, mert ez komolyan siralmas...:(


2012. febr. 3. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
: ( Sajnálom! Ezek nem barátok, azonnal ejdsd őket!
2012. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj beszélni velük erről,mond hogy rosszul esik neked ez és próbálják megérteni,ha ezek után is ilyenek maradnak akkor keress új barátokat
2012. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ők nem igazi barátok, ez elég egyértelmű. Hát tudod, barátokat elég nehéz találni. Az már velem is elég sokszor megtörtént, hogy amikor kapcsolatuk lett, összejöttek vkivel, akkor onnantól már nem nagyon értek rá.
2012. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
igaza van hagyd ott őket keres más barátokat mert ezek nem néznek téged semmibe és ha nem lógsz velük és akkor sem keresnek akkor tudod hogy neked sem kel keresned őket többet .
2012. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tini,tini,tinidal
2012. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Direkt előttük sírsz?

Egy nehéz természetű, sokszor kiboruló embert igenis nehéz elviselni.

Senki sem fog úgy szeretni, ahogy "kéne". Mindenki úgy fog szeretni, ahogy képes rá, nem ahogy te elvárod.

2012. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy lehet már direkt sírni? Egyszerűen megesik, hogy szarul vagyok, és olyankor nem tudom visszafogni magam...

Köszönöm a válaszokat. úgy néz ki tényleg hagynom kéne, csak olyan nehéz rendes barátokat szerezni...eddig még majdnem mindenkiben csalódtam...

2012. febr. 3. 15:58
 8/8 anonim válasza:
ilyen az élet.
2012. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!