Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kivel/mivel/hogyan töltitek a...

Kivel/mivel/hogyan töltitek a hétvégét?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 10:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
A drága jó Balatonnal!!
2012. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Családommal töltjük és egy grill partit csinálunk. Reméljük nem lesz kánikula megint! :)
2012. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Szombat: apám szülinapja, grillezünk, bográcsozunk, kerti party lesz egész nap, eszünk-iszunk :)

Vasárnap: csendes pihenő, délután esetleg egy sörözés a haverokkal

2012. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
A barátom főpincér, csak szombaton lesz szabad. Ha nem esik megyünk a hegyekbe túrázni, ha esik, akkor valamelyik kocsmában leszünk. A vasárnapot meg Rubint Rékával töltöm.
2012. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Ma mi hárman leszünk itthon!

Férjem, a babánk meg én! Semmi lényegeset nem csinálunk, döglünk!:)

Holnap a férje elmegy legénybúcsúba, hozzám meg jönnek aludni a barátnőim!

2012. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Ma este megyünk a családhoz, barátokkal együtt. Szerintem kosarazunk egyet, ha nem esik. Holnap megyünk a veresi piacra, ez már amolyan hagyomány nálunk, utána lovasfarmra, délután bográcsozunk, beszélgetünk, hülyéskedünk. Vasárnap még nem tudom.
2012. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Szombaton lányos nap, este osztálytalálkozó, vasárnap Balaton barátokkal.
2012. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
93%

Szombaton diplomaosztóm lesz, így jönnek szüleim, akiket hónapok óta nem láttam, mert külföldön dolgoznak és jön testvérem is. Délután anyósoméknál a kertben lesz nagy családi összejövetel, bográcsozás, megismeri egymást a két szülőpár :) Bár, anyu már találkozott velük...

Vasárnap még nem tudom, itt lesznek még szüleim, itt a Balcsi mellettünk, szóval, lehet, összekombináljuk a kettőt egy kis strandolással.

2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Ma viszem a ferjem a repuloterre. Aztan bulizok pihenek bulizok pihenek es esetleg strandolok is ;)
2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
93%
Szombat házibuli, vasárnap pihi.. :D
2012. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!