Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szinte mindenki a vérét...

Szinte mindenki a vérét kívánja annak a nőnek, aki elgázolta az iker csecsemőket. Ti egyet értetek ezzel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 13:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha te normálisan közlekedsz (híradóban bemondták, hogy NEM ivott és NEM hajtott gyorsam) és egy anyuka passzióból az úttesten tolja a babakocsit, csak mert a férje már nem fér mellé a járdán, ha a babakocsit tolják, majd akkor magyarázz emberölésről. Semmi keresnivalójuk nem volt az úton, nem vigyáztak eléggé a gyerekeikre, megkapták érte a büntetést.
2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Na, milyen szögben is kapta el az autó a babakocsit, kérdem a sok gyilkosozótól? Nem szemből érkezett a babakocsi, hanem merőlegesen, ezt megállapították. Tehát anyuka ELÉTOLTA az ikreket a nőnek, é még hazudik is, hogy a felelősséget másra kenje. Undorító egy nő, ha körülnéz, mielőtt a "nekem van elsőbbségem" mentalitással kitol egy ikerbabakocsit, a viszonyokat fel sem mérve- megérdemli!
2012. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Utolsó! Ez komoly? Én eddig sem követeltem a fejét a gázolónak, csak furcsálltam, hogy a babák meghaltak, a szülők meg még meg sem sérültek. Többször elképzeltem a szituációt, hogy látom, hogy jön felénk az autó, és nem fog megállni és kikerülni, akkor mit csináltam volna. Gondolom, inkább az árokba burítottam volna a kocsit, vagy eléugrok én, vagy bármi. De ha ez igaz, akkor egész más a helyzet.
2012. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kocsi roncsolódásából, és a babák esési szögéből, valamint abból a tényből, hogy a szülők nem sérültek meg, megállapították, hogy az anyuka a tuják közül hirtelen kitolta az autó elé a babakocsit.A nőt nem vakíthatta el a nap, mert volt rajta napszemüveg, nem ment gyorsan, és nem ivott,valamint sosem állította, hogy elvakította a nap, ő mindig azt mondta, hogy a babakocsit hirtelen elé tolták.

Természetesen anyuka tagad, de hát ki ismerné be? Az egyetlen undorító dolognak azt tartom, hogy egy normálisan közlekedő nőt akar meghurcoltatni a saját hülyesége miatt.

2012. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!