Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szinte mindenki a vérét...

Szinte mindenki a vérét kívánja annak a nőnek, aki elgázolta az iker csecsemőket. Ti egyet értetek ezzel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 13:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom...miről maradtam le?
2012. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2 napja Érden egy 63 éves nő véletlenül elgázolt egy 3 hónapos ikerpárt, az édesanyjuk az út szélén tolta. A gázolót állítólag elvakította a nap. Az egyik kicsi már aznap meghalt, a másik pedig a mai napon.
2012. jún. 20. 13:57
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondta, hogy a szemébe sütött a Nap és nem látott semmit. Akkor viszont nagyon lassan kellett volna vezetnie, lépésben. Akkor nem okoz halált. Az ikreket viszont a járda helyett az úttesten tologatták. Az a másik hiba. De az autóvezető a hibásabb, ez kétségtelen. Viszont nem szándékosan ölt, mit tegyünk vele? Öljük meg?
2012. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szóval most sokan kiabálnak kígyót, békát. Én is nagyon sajnálom az esetet, elsírtam magam amikor olvastam, de lehet egy véletlen balesetet egy kalap alá venni szándékos gyilkossággal?
2012. jún. 20. 14:00
 5/24 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

Én nem kívánom a vérét. Úgy gondolom, hogy egy normális, tisztességes erkölcsű embernek annál nagyobb büntetés, hogy 2 gyerek életét ontotta (úgy tudom a másik baba is életveszélyes állapotban van nagyon súlyos koponyasérüléssel), nem nagyon lehet. A babákon már semmilyen büntetés sem segít, a gázolónak pedig valószínűleg szintén az egész családja meg fogja szenvedni a történteket.


Persze, ha az én gyerekeimről lenne szó, lehet, hogy másként gondolnám.

2012. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ja, értem...

Nos, én nem vonnék le messzemenő következtetést addig, amíg nem derül ki több az ügyről.

Könnyen lehet, hogy egy nagyon szerencsétlen véletlen volt, sajnos előfordul ilyen .Néha magamon is tapasztalom, milyen veszélyes az utakon a vakító napfény gyalogos számára is.

Nem lehet ellene mit csinálni, hiába van napszemüveg, akkor is, alig veszem észre e közeledő járművet, ha közben tűz a képembe a nap.

De lehet persze, hogy a vezető figyelmetlen volt.

Szerintem ez nagyon szörnyű a szülőknek is és a vezetőnek is!Mindenkit sajnálok, akiket érintett ez a tragédia.

Nagyon oda kell figyelni, ha úton vagyunk.De sajnos néha ez sem elég .

2012. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezen én is gondolkodtam. Itt mindkét fél ugyanannyira hibás is és vétlen is egyszerre.. és mind a hárman (a csecsemők, a szüleik és a vezető)is áldozat. Szerintem igenis áldozat a vezető nő is, akinek a szemébe sütött a nap, de bízván abban, hogy a sebességet és a kreszt betartja, az úton megy, ami mellett járda van, nem lehet baj. Nem akarom a szülők nyakába varrni az egészet, hisz ki vagyok én ehhez, de nem tudom megérteni, hogy, ha már az úton tolják a szokványnál szélesebb babakocsijukat (a járdán a kocsi elfért volna, csak a szülők egymás mellett nem), akkor miért nem lökték el a babakocsit időben? Ők nem mentek a nappal szemben, látniuk kellett az egyenes útszakaszon, hogy az a kocsi feléjük közeledik. Nem értem.
2012. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5. Ma olvastam, hogy a másik is meghalt. Az a baj, hogy már nem találom a cikket, belinkeltem volna. Szóval ott a kommentelők legtöbbje úgy írt a nőről, mint aki gonosz, alávaló módon tette amit tett. Gondoljátok ő nem szenved most? Szerintem egy életen át sem lehet feldolgozni.

Azt is írták, hogy az anya forgalommal szemben tolta a babakocsit. Találgatni nem akarok, hogy mi történhetett, mert nem is ez volt a kérdés. Vannak esetek amikor elég ha egy pillanatra vakít el a nap, ennyi idő alatt bármi megtörténhet. Én is vagyok úgy sokszor, hogy egyik utcából bekanyarodok a másikba, ott már szembe kerül a nap, de lassítani nem nagyon tudok, mert forgalmas utca, ahol visz a többi, mindenki megy 50-el. Ezen a szakaszon vannak olyan gyalogátkelők, ahol nincs nekik lámpa, és ilyenkor borzasztóan kell figyelni, mert ők nem mindig mérik fel hogy az autós meglátja -e őket időben, marad -e ideje megállni, ha ő hirtelen kilép és mindehhez még hozzá jön az, amikor az egész utcát bearanyozza a napfény és verődik vissza mindenhonnan. Sokszor olyan érzés, mintha a nap az aszfalton lenne, és akkor vedd észre időben a gyalogost.

2012. jún. 20. 14:17
 9/24 A kérdező kommentje:

[link]


megtaláltam

2012. jún. 20. 14:23
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Úttesten tologatta a gyerekeit a nő de a gázoló a hibás? Aha, jó vicc. Én nem ismerem se a gázolót, se az ikreket, szóval nekem tökmindegy.
2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!