Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a dudálgatók ellen?

Mit tehetnék a dudálgatók ellen?

Figyelt kérdés
Előre szólók, nem festek úgy,mint útszéli nőtársaink. Adok magamra, viszont próbálom természetesen tartani a dolgokat. Sétálgathatok a városközpontban, vagy akár a kertváros körül is, naponta minimum 3 idióta dudál rám, kiabálnak utánam, amely néhány körülmények közt elég ijesztő lehet. Valaki volt már hasonló helyzetben? Megoldások? (Bocsi a nyelvezetért, de 3 hónapig csak angolt használtam, még át kell állni :D)
2012. jún. 16. 20:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Rám is szoktak dudálni, pedig rajtam még smink sincs, és sportosan öltözködöm, de nem vagyok sportos alkatú. Kamionosok főleg, de addig nem zavar, amíg nem állnak meg, hogy akarjanak is valamit.


off: Három hónap angol után is jobban írsz, mint némelyek, akik világéletükben csak a magyart használták.

2012. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!