Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a dudálgatók ellen?

Mit tehetnék a dudálgatók ellen?

Figyelt kérdés
Előre szólók, nem festek úgy,mint útszéli nőtársaink. Adok magamra, viszont próbálom természetesen tartani a dolgokat. Sétálgathatok a városközpontban, vagy akár a kertváros körül is, naponta minimum 3 idióta dudál rám, kiabálnak utánam, amely néhány körülmények közt elég ijesztő lehet. Valaki volt már hasonló helyzetben? Megoldások? (Bocsi a nyelvezetért, de 3 hónapig csak angolt használtam, még át kell állni :D)
2012. jún. 16. 20:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"1-2 konkrét férfi, ezt nem egészen értem... Most vagy egy embernek akarsz tetszeni (a barátodnak), vagy az összesnek... "


Pl. azoknak, akik nekem teszenek, és akik figyelmét fel szeretnem kelteni, pl. az 9iskolaban vagy munkahelyen, vagy a kulonoran, tehat ott, ahova megyek és talalkozunk. Nyilvan nem tudok atoltozni erkezes utan, nem tudom a hatamon vinni a ruhasszekrenyemet és a sminkasztalomat, és nem tudom elintezni azt sem, hoyg a jelenlevo 38 férfibol 36 ne nézzen meg.

Igenis zavar.

De ez az ára annak, hogy akik nekem tetszenek, ugy lassanak, ahogy elterveztem.

2012. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Bírom azokat a csajokat akik irgalmatlanúl kiöltöznek miniszoknya, magas tipegő ,csöcski,smink ,aztán csodálkoznak hogy 2lábonjáró szexuális felhívásnak tekintik őket és fel vannak háborodva,ha valaki beszól..Aki qrvának megy ...
2012. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Hát nyilván ez az ára, mert olyat nem tudsz csinálni, hogy pont XY-nak akarj tetszeni. Lehet, hogy 1-2 férfinak akarsz tetszeni, de mivel MIND férfiak vagyunk hasonló ízléssel, ezért nekünk is tetszeni fogsz. Elismerem, hogy nem akarsz minden férfinak tetszeni, de a tényen nem változtat, hogy az összesnek felkelted a figyelmét, így ennek megfelelően fognak viselkedni. Ergo viselni kell a következményét ennek.
2012. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"kellemetlen is tud lenni, sőt én biztos nem csinálnék ilyet, de azonkívül, hogy feladod a nőiességed, és full átlagosan öltözködsz, nem tudsz mit tenni."


Én atlagon alul oltozkodom, es nem ved ellene, az ellen, amirol a holgy a topicot nyitotta, hidd el.

Legyszi, szallj ki a topicbol, mert nem arrol szol, amirol hiszed, hanem a fenyegeto helyzetekrol, fenyegetoen fellepo emberekkel, hogy egy egyedol levo no hogyan védheti meg magat olyankor, amikor ijeszto helyzetbe kerul, de még nem támadnak, de már a normálisbol kirivoan viselkednek, agresszivak, szoval hogy mit lehet tenni.

2012. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok k.urvás, de utánam is kiabálnak.. Szerintem gáz, de nem lehet mit tenni vele. Persze öltözködhetnék rondán, de akkor nem tetszenék magamnak, meg annak a férfinak se, akinek szeretnék tetszeni. És persze el kell fogadni, hogy dudálgatnak, de ne próbáljuk már ezt a primitív tetszésnyilvánítást bóknak beállítani...
2012. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ijesztő az ilyen helyzet ,ha dudálnak, vagy kiszólnak ,hogy jó a segged vagy valami hasonlót,én mosolygok rajtuk,nem szólok semmit. Viszont mindig van nálam gázspray vagy gázpisztoly és nem félek használni.Estefelé meg egy méretes , kiképzett rottweilerrel járok sétálni.Nem is szokott senki beszólni.Ennyi kell a nyugodtabb élethez idehaza,mert a rendőrség semmit nem ér,csak vámszedői feladatokat látnak el.
2012. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nincs baj a szövegezéseddel!

(Csak kérdezem: szoktál magyar nyelvű oldalak kint olvasni - akár hírportált, vagy bármit? Furcsa lehet kint élni. Mármint, nyelvi szempontból.)


Néha rám is rámdudálnak; szerintem hagyd figyelmen kívül. S*ggfejek mindenütt vannak.

2012. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Napkiraly ***** válasza:
én dudálgatok neked és amíg nem szállsz be egy kocsikázásra dudálgatni fogok
2012. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Gázsprayt hol lehet beszerezni?

Én imádok kint élni :D Bár elég ritkán olvasok magyar nyelvű oldalakat.

2012. jún. 17. 12:57
 20/21 anonim ***** válasza:
Idehaza fegyverboltban,vadászboltban,piacokon.Valószínűleg külföldön se a tescoban árulják a dezodor mellett.
2012. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!