Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a dudálgatók ellen?

Mit tehetnék a dudálgatók ellen?

Figyelt kérdés
Előre szólók, nem festek úgy,mint útszéli nőtársaink. Adok magamra, viszont próbálom természetesen tartani a dolgokat. Sétálgathatok a városközpontban, vagy akár a kertváros körül is, naponta minimum 3 idióta dudál rám, kiabálnak utánam, amely néhány körülmények közt elég ijesztő lehet. Valaki volt már hasonló helyzetben? Megoldások? (Bocsi a nyelvezetért, de 3 hónapig csak angolt használtam, még át kell állni :D)
2012. jún. 16. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Először is semmi probléma a nyelvezeteddel :)


Másodszor, ne vedd magadra az ilyeneket, sőt vehetnéd igazából bóknak is. Ez olyan, mintha megbámulnának, elvégre annak is örültök nem? Azért öltöztök úgy, hogy felfigyeljenek rátok a férfiak, és szépnek érezzétek magatokat. Na a dudálás teljesen ebbe a kategóriába tartozik, csak valaki így, valaki meg úgy fejezi ki :D


Én megértem, hogy kellemetlen is tud lenni, sőt én biztos nem csinálnék ilyet, de azonkívül, hogy feladod a nőiességed, és full átlagosan öltözködsz, nem tudsz mit tenni. Ha szépnek akarsz látszani, viseld a következményeit.

2012. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

"Ez olyan, mintha megbámulnának, elvégre annak is örültök nem? Azért öltöztök úgy, hogy felfigyeljenek rátok a férfiak, és szépnek érezzétek magatokat."


Én speciel nem, hanem van 1-2 KONKRÉT férfi, akinek tetszeni akarok, az összes többiektől rendkivul zavar, ha neznek, vagy nőként közelednek hozzám ÚGY, ahogy ez a dudalas, mert tolakodasnak, zaklatasnak erzem, egyszeruen masik tarsadalmi reteg viselkedesileg, de nagyon.

2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, épp ez az, hogy nem épp azok dudálnak, akiről süt, hogy 3 diplomája van, hanem az ilyen "rajok"...
2012. jún. 16. 20:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehetsz, hoyg nem az út mellett mész, kamionostol, fuvarostol nem kell felni, csak unatkoznak a hosszu uton, azért dudálgat, nem akar semmit, nem is fog megallni, mert melozik. Meg amugy se akar semmit.

Szemelyautonal meg nekem az ad biztonsagerzetet, hogy a kezemben tartom a telefont, benyomva a 107-et (vagy a helyi kozvetlen szamot), ha barmi fenyegeto tortenik, akkor hívásgombot nyomok, azonnal felveszik és segitenek, de legalabb nem vagy egyedul, van fultanu, ha olyan tortenik.

De legjobb nem az út szélén gyalogolni, ha van lehetőség.

2012. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

3 honapig? :D ezt bizony lustaságnak hivják. én 3 éve az angolt használom és még tudok magyarul :D mondjuk van itt olyan magyar aki angolul még nem tud, de már magyarul se :D viccesek. te hol voltál 3 honapig?

amugy nem tudsz semmit csinalni, mivel nem tudod megelözni sehogy, max ha ronda leszel, elhizol, vagy beöltözöl zsákokba. én ha dudalnak vagy vmi fickok kiabalnak ugy teszek mintha nem is hallottam volna.

2012. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen lustaság, de mentségemre legyen mondva, mindig is nehezen ment az ingázás a két nyelv között. Egyébként Londonban :)
2012. jún. 16. 21:07
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

ma 20:38


1-2 konkrét férfi, ezt nem egészen értem... Most vagy egy embernek akarsz tetszeni (a barátodnak), vagy az összesnek...


És a barátodnak pedig nem az utcán kell jól öltözni, hanem amikor együtt vagytok. Az utcán nem azért hordasz sminket, meg jó ruhákat, mert 1-2 embernek tetszeni akarsz, hanem azért mert nő vagy, és igénylitek, hogy megforduljunk utánatok...

2012. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Egyrészt örülj neki, mert szexinek tartanak! Másrészt nem tudom angolul de talán megérted, amit kirakatba raknak az eladó :D Szóval nem kihívó, zártabb ruházat is nagyban csökkenti a dudálgatók beszólók számát! Egyebet nem tehetsz,esetleg járj autóval,vagy állandó testőrséggel.
2012. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

21:10

Bár nem nekem címezted, de.. azt te csak úgy hiszed. Rohadtul nem akarunk mindenkinek tetszeni. A magadfajtának biztosan nem.

2012. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 21:22


Akkor magyarázd meg kérlek, te kinek akarsz tetszeni?

2012. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!