Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok adni pénzt a...

Ti szoktatok adni pénzt a koldusoknak?

Figyelt kérdés
És ha igen, megelégednek vele vagy még a karotokat is akarják?

2012. jún. 13. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

Hozzám még nem nagyon jött oda koldus, igaz ahova járok tanulni nem nagy város, csupán 30 ezres és nincsenek dögivel.

2x a Penny parkolóban jött oda egy bottal bicegő sánta cigány ember, azt kérte hadd tolja vissza a kocsit a 100asért ami benne van. Jólvan, vigye :-) Még, ha nem is kajára költi. Bár lehet arra mert máskor láttam, hogy adnak neki kiflit és szó nélkül elfogadta.

2012. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. De megnézem kinek. Van akin látni, hogy csak elissza, elszívja, stb. Ilyeneknek nem.

Általában érzésre adok. Ezt úgy kell elképzelni, hogy elmegyek x kéregető ember mellett de valamiért az x + 1-nál belém hasít, hogy neki adni akarok. És akkor neki adok.

Múltkor egy srác szólított le, hogy zsemlére kellene neki pénz, és tényleg arra kellett, mert én is a közértbe mentem épp és ő is jött utána mögöttem és láttam, hogy tényleg zsemlét vett.

2012. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!