Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg ezt a lányt?

Hol találhatnám meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Tegnap a vonaton együtt utaztunk, nagyon gyönyörű 18 körüli lány volt, ő is nézett engem, de aztán a hülye haverom elkezdett égetni, mert hangosan beszélt a lányról. Aztán a pályaudvartól még együtt mentünk az aluljáróban, akkor még nézett és aztán eltűnt. Szerintetek hol találhatnám meg? Még sosem láttam ezen a vonaton és nem hiszem, hogy mindig ezzel utazik, mert bőrönd is volt nála. Van valami oldal, ahol lehet feladni ilyen hirdetést vagy ilyesmi?

22/F


2012. jún. 6. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
facebookra rakd ki esetleg, hogy mikor, melyik vonattal, honnan hova utazott, személyleírással és terjeszd, hátha szerencséd lesz, láttam már ilyet
2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akkor nem nézne hülyének? Mert elképzelhető. De olyan szép és csinos volt, ilyen lányt még nem is láttam soha és úgy összeakadt a tekintetünk, már akkor is nézett, mikor felszálltam és csak azután vettem észre én is.
2012. jún. 6. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye, de próbáld meg ezen az oldalon:

[link]

2012. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kísértsd a sorsot és járj még ezzel a vonattal ilyen időben, hátha újra összefutsz vele. Nem lehetetlen, csak nagyon nehéz. :)
2012. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

:)

igen én is ezt a veledutaztam oldalt akartam linkelni..

hát még azt tudod tenni, hogy gyakrabban mész vonattal abban az időpontban, hátha felbukkan..báár nem valószínű:(

melyik város azt megkérdezhetem? v nem is fontos..de ha nem túl nagy akk pl még talán iwiwen ott jobb keresni, beírod a kort, nemet, várost, meg mondjuk ha esetleg egyetemista a suli nevet, vagy sorba az ottani középsulik neveit..persze ez már nagyon időigényes..

de én annyiszor voltam így, hogy megtaláltam olyan embereket is, akiket abszolute nem ismertem,bnőim azt is mondták már, elmehetnék magánnyomozónak:D


ja még esetleg facen megnézed a kit ismerhetek-nél..szépen sorba, hátha pont van valami elfeledett ismerősöd aki, pont közös ismerősöd vele

2012. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne gáz, ha a facebook-on is keresnéd, én legalábbis tuti hogy rányomnék a megosztás gombra, hogy adjak egy esélyt nektek :)
2012. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondasd be a helyi rádióba. Ha megáre ismer és tényleg akar meg akarna ismerni felhívná a rádiót a tel. számodért. Meg sztem olyan romantikus lenn igy megismerni valakit:)
2012. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá. Én is jártam már így. Én azt a módszert próbáltam meg mindég, hogy megnéztem az órámat, hogy mennyi az idő és megpróbáltam többször ugyanazon a helyszínen ugyanabban az időpontban lenni. Volt már, hogy egy órát várakoztam így a buszpályaudvaron. Általában nem jön be de egyszer bejött.
2012. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!