Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan aki látta az Operahá...

Van olyan aki látta az Operaház fantomja című musicalfilmet (2004)? (Kérdések lentebb)

Figyelt kérdés

Kérdéseim: 1. Tetszett-e a film? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2.Van kedvenc dalotok ebből a musicalből?

3. Ti Raoult vagy a fantomot választanátok Christine helyében? És miért?

4.Olvasta vki Leroux regényét, amiből ez a film készült?



2012. jún. 3. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

A könyv messziről veri a filmet. Sokkal jobban rávilágít a szereplőkre és a hátterükre, a Fantom megkeseredett, sötétebb figura, és ezért hitelesebb is.


Hiába Webber keze munkája a film, olyan, mintha egy felextrázott színházi közvetítést néznék.

A Masquarede tényleg ütős, na az a jelenet igazán filmszerű.


Szóval én 5-ből 3,5-öt adok rá.

2012. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én nagyon nagy rajongója vagyok az egész témának :)


1. A filmet imádom , életem legjobb filmélménye:D

2. Az összes dal szerintem fantasztikus , de személyes kedvenc ; Music of the night, Past the ponit of no return , Angel of music

3. Erik ( A Fantom ) forever , Rault ledobnám az opera tetejéről :D :P

4. Olvastam Leroux regényét , de szerintem nem elég kidolgozott , kevés derül ki belőle és Erik véleményem szerint nem olyan jól megformált ...


Ha igazán jót akarsz olvasni a témában :

SUSAN KAY : A FANTOM !!!

A legjobb regény ami feldolgozza a történetet:)


Ha kérdésed van még kérlek zaklass engem , mert ebben a témában lankadatlan az érdeklődésem, nem tudok betelni vele :D Ez mindenkinek szól , aki szintén érdeklődik a musical, a könyv és Erik iránt XD

2013. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2013. jan. 9. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!