Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan aki látta az Operahá...

Van olyan aki látta az Operaház fantomja című musicalfilmet (2004)? (Kérdések lentebb)

Figyelt kérdés

Kérdéseim: 1. Tetszett-e a film? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2.Van kedvenc dalotok ebből a musicalből?

3. Ti Raoult vagy a fantomot választanátok Christine helyében? És miért?

4.Olvasta vki Leroux regényét, amiből ez a film készült?



2012. jún. 3. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett, szerintem jól rendezték meg. A kedvenc dalom szt hiszem, a Music of the night volt. A fantomot választottam volna, de valószínűleg csak a színész miatt, a regényt nem olvastam.
2012. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen tetszett, a látványvilág, a dalok, a színészek kedvelhetősége miatt.

2. A főcímzene, Music of the Night, point of no return, de összességében mindegyiket kedvelem.

3. Raoul nekem uncsi, ezért nem választottam volna, a Fantom viszont gyilkos, és tényleg nem elhanyagolató, hogy a fél arca elég csúnya, őt pedig azért nem.

4. Nem olvastam.

2012. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Tetszett. Sikerült megragadni a sötét hangulatot és visszaadni a színház világát.

2. Igen. A "masquerade"

3. A fantomot. Nagyon összetett személyiség, sokkal emberibb, mint Raoul, aki az én ízlésemnek túl jó, túl tiszta, túl lovagias. A fantom sokkal életszerűbb.

4.Igen, a könyvet is olvastam. A film nagyon jól visszaadja a könyvet, talán csak annyi a különbség, hogy a könyvben a fantom kegyetlenebb.

2012. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. :)


Nekem személy szerint tetszett ez a film (azért nyitottam róla topickot....meg azért mert kell egy dogámhoz...vagy nevezhetjük felmérésnek is.)

Őszintén szólva azok a dalok tetszenek nekem is, amiket ti is felsoroltatok.Nekem a könyvben és a filmben is a fantom, azaz Eric volt szimpatikusabb...annak ellenére hogy gyilkolt (nem is egyszer) és annak ellenére, hogy úgymond "sötétebb", mint Raoul. :))) És megszerettem Gerard Butlert és Emmy Rossumot is.

Amúgy én először a filmet láttam, utána olvastam el a regényt.

2012. jún. 4. 19:18
 5/13 Sebastian Michaelis válasza:
75%

1. Annakellenére, hogy angolul volt, nagyon tetszett, mert iszonytatos jó hangú színészek voltak. (Annak ellenére, hogy a fantomot játszó színsz nem is énekes!!!)

2. The Phantom of the Opera

3.Egyértelműen a fantomot(, bár egy romlott aimefan véleményére nem igazán hajaznék a hejedben)

4. Olvastam, de a film és a musical is sokkal jobb! (Köszönjük Andrew Lloyd Webber-bek!)

2012. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
75%

Nekem az egyik kedvencem.

Imádom mert Gerard és rossum is istenien játszik benne.

A kedvenc dalom...nagyjából mind:D De mondjuk a music of the night meg a no one would listen ami nincs benne a musicalbe de neten meg lehet találni...Gerard Butler énekli.

Egyértelműen a fantomot választanám mert ő aztán tud szeretni és annyira édes a gyilkos hajlamai ellenére de ha chritine őt választotta volna ezzel nem lett volna több gond:P

Olvastam a könyvet de bár ált a könyvek jobban tetszenek mint a belőlük készült film ebben egyértelműen a musical győz.

2012. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ja és az ügye észrevehető hogy a fantom akármit mond vagy tesz soha egy ujjal nem nyúlt Christinehez, akármit tett soha nem bántotta. És szerintem így is helyes :)
2012. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem, de ha a szerelmedet bántják, az neked is fáj.
2012. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat. :)))
2012. jún. 24. 19:13
 10/13 A kérdező kommentje:

előzmény 6/9-es hozzászólás: Volt egy kis időm és meghallgattam a No one would listen-t.Tényleg nagyon szép a dal és a dalszöveg is(-ilyenkor örülök legjobban, hogy tudok angolul)...és Gerard gyönyörűen énekli.... <3<3<3 :)))

Nem értem hogy miért vágták ki a filmből. :(((


Amúgy nagyon köszi, hogy írtad. :)

2012. jún. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!