Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illetlen dolog lenne ha...

Illetlen dolog lenne ha megvernék egy idős bácsit?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek a kérdést!

19 éves vagyok a személy olyan 60 körül mozog.

Tudom,hogy öreg tisztelni kell blabla.

Tisztelem is az időseket !

De ma jövök haza itt van nem messze egy kocsma és,ahogy jövök mondta az egyik,hogy szevasz!

MOndtam vissza,hogy Jónapot!

Erre visszamotyog valamit,hogy mivan nem tudsz köszönni ??? Erre jöttem tovább nem foglalkoztam vele mondom sz*pd ki a faszom!

Nem akarom bántani eleve szar is volt mert sokan voltak tipikus nagy havarok,bvoltak vagy 7 en,de idegesít eleve az,hogy békésen sétáltam haza az meg ott ugat...

A másik,hogy tiszteljem az időseket,de ezen mit tiszteljek ? Ez mit tehetett le az asztalra ??

Elmondom: AZ ÜRES SÖRÖSÜVEGET!!!!

Nem értem,azért mert többen vannak mit kell pofázni aztán odamegyek legközelebb és lerúgom a padról és a fogait kiverem ! Azt a maradék 2-t.

Papám szegény betegeskedik pedig nem iszik nem cigizik :(

Ez meg bässza az anyját egész nap a kocsmában és még ugatni is van ideje.

De ami még ennél is idegesítőbb!

Én dolgozok reggeltől estig van,hogy nincs mit ennem,nem tudok kaját vinni a munkahelyre ő meg még a 400ft os sört is megveheti ? Dolgozok reggeltől estig fillérekért,még csak meg sem fordult a fejemben,hogy ilyeneket vegyek,inkább kaját veszek,ha meg inni veszek akkor is a tescoból a legoclsóbbat a 60ft os ásványvizet... Szóval kicsit most felbposszantott a dolog.


2012. jún. 3. 18:48
1 2
 11/13 hollófernyiges ***** válasza:
Jól értem, most azon rágódsz, hogy egy részeg kocsmatöltelék süket volt és nem hallotta hogy visszaköszöntél?
2012. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pelgrim ***** válasza:
100%

Nem csak illetlen, hanem súlyos bűncselekmény is lenne. A tisztelet nem azért jár ki neki mert ő már 60 körül mozog, hanem azért mert ember mint te is az vagy, és te se szeretnéd ha téged megvernének illetlen viselkedésed miatt. Pedig ha magadba tekintesz, kétség kívül találhatsz ott elég sok dolog amit kifogásolni lehetne vegyük csak az írásod stílusát, a szóhasználatot. E dolgok irigységről, tolerancia hiányáról, nagyon durva lelkületről árulkodnak.


Kérdésedből az érződik, hogy a szándék már megvan benned, ezzel csak mások jóváhagyására várakozol, hogy megverjed a szerencsétlen öreg embert.


Ne gondold most hogy őket pártolom, de tudnod kellene, hogy erőszakkal nem lehet elérni semmit, a baj csak nagyobb lehet, - olaj a tűzre, - és ahogy itt már többen írták börtönbe is kerülhetsz.


Ha váltóztatni szeretnél a helyzeten, akkor talán az lenne jó ha te nagyobb lelki erőre tennél szert, akkor kiemelkedsz ebből az áldatlan lelkiállapotból amiben most vagy. Akkor nem fog zavarni az, hogy ezeknek az embereknek van pénzük sörre, hogy egész nap a kocsmában ülnek, - mert őket nem tudod megváltóztatni. De te növekedsz, erősödsz, és képes leszel jóindulattal barátságosan viselkedni velük (és mindenkivel) szemben, ahelyett hogy elítélnéd vagy megakarnád verni őket.

2012. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én neked adok igazat, kérdező!

Itt az én esetem:sétálok le a fogorvoshoz, és az út mellett garázsok vannak.Egy barátnőm papájának ott van a garázsa én meg odamentem hozzá köszönni és megkérdezni hogy, hogy van és mit csinál.Erre ő azt mondta hogy húzzak el onnan mert zavarom.A barátnőmnek meg azt mondta, hogy odamentem és MEGPRÓBÁLTAM LOPNI A GARÁZSÁBÓL!!!Szerencsére a barátnőm nem hitte el neki, mert tudja, hogy minden második nap beül egy órácskára a sarki kocsmába.Ezt a fajtát nem kell tisztelni.

De van a másik fajta, mint például a szomszédunk(egy öreg néni),és mindig olyan kedves velünk!Amikor sütit süt, mindig hoz át egy adagot nekünk, és mi is viszünk át neki. :)

2012. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!