Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illetlen dolog lenne ha...

Illetlen dolog lenne ha megvernék egy idős bácsit?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenétek a kérdést!

19 éves vagyok a személy olyan 60 körül mozog.

Tudom,hogy öreg tisztelni kell blabla.

Tisztelem is az időseket !

De ma jövök haza itt van nem messze egy kocsma és,ahogy jövök mondta az egyik,hogy szevasz!

MOndtam vissza,hogy Jónapot!

Erre visszamotyog valamit,hogy mivan nem tudsz köszönni ??? Erre jöttem tovább nem foglalkoztam vele mondom sz*pd ki a faszom!

Nem akarom bántani eleve szar is volt mert sokan voltak tipikus nagy havarok,bvoltak vagy 7 en,de idegesít eleve az,hogy békésen sétáltam haza az meg ott ugat...

A másik,hogy tiszteljem az időseket,de ezen mit tiszteljek ? Ez mit tehetett le az asztalra ??

Elmondom: AZ ÜRES SÖRÖSÜVEGET!!!!

Nem értem,azért mert többen vannak mit kell pofázni aztán odamegyek legközelebb és lerúgom a padról és a fogait kiverem ! Azt a maradék 2-t.

Papám szegény betegeskedik pedig nem iszik nem cigizik :(

Ez meg bässza az anyját egész nap a kocsmában és még ugatni is van ideje.

De ami még ennél is idegesítőbb!

Én dolgozok reggeltől estig van,hogy nincs mit ennem,nem tudok kaját vinni a munkahelyre ő meg még a 400ft os sört is megveheti ? Dolgozok reggeltől estig fillérekért,még csak meg sem fordult a fejemben,hogy ilyeneket vegyek,inkább kaját veszek,ha meg inni veszek akkor is a tescoból a legoclsóbbat a 60ft os ásványvizet... Szóval kicsit most felbposszantott a dolog.


2012. jún. 3. 18:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én megértelek,de ha megvered simán feljelenthet bántalmazásért,és ha netán olyat ütöl,még meg is halhat,ne keresd a bajt,börtönbe kerülnél és az még jobban ront a helyzeteden.Meg szerintem részeg is lehetett az öreg.Belém is mindig kötekszenek az ilyen részeg öreg emberek,de nem verem meg őket,mert nem akarok sittrekerülni...
2012. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mi a teendő ??? Menjek oda és ordítsam le a fejét ?
2012. jún. 3. 18:57
 3/13 A kérdező kommentje:

Legszivesebben visszamennék és agyonverném,csak nagyobb lenne a következménye,mint gondolnám. A börtön jobban zavarna,mint az,hogy ha belehalna,sőt lehet még meg is érne.

Tudod a papám a legjkobb példa erre. Havonta 20-30 ezer foriont gyógyszerekre. Ezek meg heti 40-50 ezer alkoholra. Ezek boldogan élnek,papámnak fáj a lába,gerince,sérve van.. A 60 év munkától nem a 60 év sörisvástól. Úgy felbaszott,az a legszarabb,hogy mindennap itt jövök haza és nem fogok a hosszabb útvonalon ezek miatt menni. De ha most betaláltak engem,megjegeyzezték az arcom,akkor tuti,hogy máskor is ugatnak és addig csinálják,még odamegyek és ledugom a sört a torkán.

2012. jún. 3. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Neked adok igazat kérdező.Mindig mondják hogy tisztelni kellene őket.Hát NEM!.

Egy példa.Én fent ültem a buszon és egy öreg papa 2 perccel indulás előtt fut a buszra de úgy hogy fiatalokat is megszégyenítene.Amikor felszáll akkor meg kéri a helyet.Mérgemben beszóltam neki.Nem fizetnek a jegyért és bunkón , felszólítva követelik a helyet azoktól akik fizettek a jegyért.Felháborítóak.


Na meg reggel a MUNKÁS és DIÁK járat tele van nyugdíjassal és ők panaszkodnak hogy "hú mennyi diák".

2012. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pontosan igazad van! Azt teszem amit tanácsolt az egyik barátom. Szólok a tulajnak vagy aki ott van,hogy szóljon rájuk még józanok,hogy viselkedjenek!
2012. jún. 3. 19:14
 6/13 A kérdező kommentje:
És itt van a szomszédban a kocsma és holnap is kelek korán de este meg nem tudok aludni mert eszükbe jut este énekelni....
2012. jún. 3. 19:22
 7/13 rajcziz ***** válasza:
80%

OK, téged zavar hogy nem viselkedett veled tisztelettudóan, erre te is ugyanúgy akarsz viselkedni vele szemben? Nem érzel ebben valami kis ellentmondást?

A másik dolog pedig a te reakciód rá. Egy ilyen megjegyzést én elengedek a fülem mellett (gondolom így van ezzel a legtöbb ember), te pedig már rögtön meg akarod verni. Ez azért nem teljesen egészséges reakció. Ha valaki olyat mond neked, ami nem tetszik, már meg is vernéd?

2012. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De én nem szóltam neki semmit nem értem,hogy miért adjak egy alkoholista senkiházinak tiszeteletet ??? Adok tiszteletet annak aki velem is az miaz,hogy nemtanultam meg köszönni ? Megtanultam köszönni csak nem egy féreg bunkó alhoholistának,egy ilyen nem ember és azt sem érdemli meg,hogy lesüllyedjen vaklaki az ő szintjükre. Úgyhogy 3 dik válaszoló te meg állj az ő oldalára és igyatok meg egy sört...
2012. jún. 3. 22:05
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja és visszatérvee 3 dik válaszoló: Nem motyogva mondtam,hogy Jónapot te szerencsétlen....... Rendesen érthetően mondtam csak sajnos mire 50 évesek lettek már nem hallanak rendesen......

Az meg egy másik,hogy egyből így reagáltam,mert nagyon nem tudom elviselni,ha olyan ugat,aki azt se tudja,hogy hol van !

MELLESLEG !

Munkából hazajövet már látom a házunkat örülök,hogy 10 óra munbka után pihenek és belémköt egy olyan aki reggel óta veri a farkát a kocsmában ? Na elmehetsz te is a p*csába,hogy az ő oldalára állsz,akkor te is leszophatod az alkoholistákat...... Az első 2 választ köszönöm meg a 4 diket is kössz

2012. jún. 3. 22:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreértés lenne kitörölték azt a vélaszolót aki az ő oldalára állt
2012. jún. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!