Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitörtént az emo stílussal?

Mitörtént az emo stílussal?

Figyelt kérdés
miért van az hogy most olyan keveset látni belőle nekem nagyon szimpatikus volt ez a stílus! főleg h van valami mondani valója..miért tűnik el szerintetek?

2012. máj. 31. 17:32
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Nem tűntünk el, de az emo nem betegség, de ahogy te kinézhetsz az biztos egy súlyos betegség. Az emonak van mondanivalója, a Páwák ellen lázadunk, mert unjuk már hogy az egoista, önimádók bármit megtehetnek, beszólnak leoltanak, mert ők felsőbbrendűeknek hiszik magukat. Az emo nem tűnt el és nem is fog, ahoz engem el kell tüntetni.
2012. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szóval a mondanivalója az, hogy a Páwák rosszak. Tényleg mélyenszántó.
2012. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Tehát az emo tényleg egy betegség. Fertőző? Vagy szájhagyomány útján terjed?
2012. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, de az emo egy öltözködési stílus, inkább, mint hogy komoly filozófiára épülne.
2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 OMG! válasza:
Most már sokan csak divatból emo-k! :/ Szerintem az ilyenek azt sem tudják mi az igazi emo!
2012. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából mindegy, hogy valaki simán, vagy divatból kretén.
2012. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Csuklyás... válasza:

figyu "kretén"

attol h probálsz okoskodni holott az emohoz közöd nincs meg h azt hiszed te vagy itt a kemény gyerek még ugyanolyan ÁTLAGOS maradsz az undorító társaiddal együtt....ha nem érted az életérzést legalább ne mutatkozz be banyeg

az emok nem tüntek el...a poserek viszon hála Istennek v Lucifernek eltüntek...többnyire

2012. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Megszólalt egy átlagos csuklyás kretén :)
2012. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%

kicsit szánalmas Magyarország.. ha nekik ez tetszik, akkor mi a lófaszt kell beleszólni? nekem se a kedvenceim az emok, de basszus, ennyire azért ne legyen unalmas életünk, hogy másokat oltogassunk le a stílusa miatt.. gondolom amúgy Ti se kukászsákban jártok el.:) ahogy nektek is van stílusotok, öltözködésetek, úgy nekik is..

szép is lenne, ha a magyar nép befogadóbb és elfogadóbb lenne. de ez a suttyó Magyarország..

azthiszem 16 évesen több eszem van, mint pár kommentelőnek összesen ;)

2012. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szóval legyünk elfogadóbbak, és megértőbbek a másikkal, de te sértegetsz minket(másokat). Ez egy kicsit paradox dolog.
2012. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!