Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitörtént az emo stílussal?

Mitörtént az emo stílussal?

Figyelt kérdés
miért van az hogy most olyan keveset látni belőle nekem nagyon szimpatikus volt ez a stílus! főleg h van valami mondani valója..miért tűnik el szerintetek?

2012. máj. 31. 17:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Magyaroszág még mindig az évek óta halott emónál tart, congrats, emberek.
2012. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Yep, sok mondanivalója volt. Igazából semmi...
2012. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Az emo egy összeharácsolt stílus volt. Szándékosan "gyártották" le, mivel megrekedt a fogyasztás.

Tehát csak azért lett kitalálva, hogy a ruhákat, sminkeket, hajlakot, hajvasalót és egyéb kacatokat el tudják adni.


Ennyit a "mondanivalóról"

2012. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő szerintem ez nem igy van egy egész zenei stilust életérzést ezért nem tudnának kitalálni..meg nem is tudom elképzelni h a nagy cégek fejesei össze ülnek és akkor ezt kitalálják sztem ze egy rossz pletyka egyébként igenis van mondani valója és hlistennek nem az a célja hogy mindennap drogozz és igyál példát vehetne sok fiatal erről
2012. máj. 31. 17:53
 5/30 anonim ***** válasza:
Olvass utána. Csak ezt tudom mondani.
2012. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Eltűnik? Hurrá! Talán kihaltak. Úgy néztek ki, mint a kriptaszökevények.
2012. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Yep, a legtöbb emos bizonyára így élt, és teljesen egyetértett ezzel, természetesen nem minden második rib.i lett emós, mert unatkozott.
2012. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Ebben mi a szimpatikus? "Húú b*zdmeg sz*r az élet, itt az ideje megvágdosni a karomat mert annyira nem tudok mit kezdeni magammal" Bár elismerem jókat nevettünk a haverokkal a sok önjelölt emo barmon xD
2012. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Mivel emosok akiknek zsenge koruk ellenére nagy a világfájdalmuk, így kihaltak. A sok érvagdosás meghozta gyümölcsét.
2012. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
nincs vele semmi. én is emo vagyok, ugyan úgy élek sok értelmetlen eladni való cucc nélkül és karvagdosást kihagyva. élek. sok ugyan ilyen stílusú barátom is van, csak szét kell nézni és ilyen körökben. nem halt ki, és nem is halott ágú. tényleg csak meg kell őket találni. :) a mondanivalóról meg annyit, h mindenki minden emot úgy azonosít h érfelvágós depis blabla fiatalok. nem mindenki ilyen. én sem. és igen is külön stílus, nem csak összeharácsolt.
2012. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!